Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gdzie szukać modułu podłączenie haka


marek990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem, że o haku jest dużo napisano ale moja przypadłość jest trochę dziwna. Mam org. hak wpinany działał do tej pory. pewnego razu patrzę nie mam świateł w przyczepce i zaczło się szukanie przyczyny.

Po pierwsze audi się nie popisało odnośnie gniazda do przyczepki, jak by to opisać - gniazdo wtyczki jest chowane, wsuwane pod zderzak, żeby podłączyć wtyczkę należy wyciągnąć gniazdo i tu wyciągając gnazdo okazało, się że przewody wychodzące z gniazda do samochodu są w osłonie gumowej na wprost co powoduje przy chowaniu gniazda obcieranie i w końcu przetarcie przewodów. Powinno być guma oslony przy wyjsciu z gniazda zagięta wtenczas nie było by obcierania.

Po wymiane gniazda i podłączeniu ponownym okazało, się że nie mam kierunku prawego przyczepki. Po przewodach doszedłem do modułu i szukania przyczyny braku kierunkowskazu jakież było moje zdziwienie gdy zobaczylem moduł po prawej stronie pod wykładziną boczku w bagażniku, że to nie org. tylko jakiś zamiennik brak znaków audi. Z powodu pewnie obcirających przewodów poprzedni właściciel wymienił moduł na zamiennik. Po sprawdzeniu instalacji wychodzi, że podczas przecierania doszło do zwarcia i moduł jest do wymiany. Co dziwne hak wygladał na nieużywany przez poprzedniego właściciela.

Moje pytanie czy to możliwe, że orginał hak nie miał by org. modułu podłączenia haka i gdzie go szukać. Od gniazda do modułu są podpięte przewody widać, że nie org.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...