Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogrzewanie raz jest raz nie ma


mirekaudiłódźa4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może zna przyczynę odnośnie ogrzewania samochodu.Po odpowietrzeniu układu na kilkanaście kilometrów jest ok,ale z chwilą dalszej jazdy w samochodzie robi się zimno Po ponownym odpowietrzeniu rurką na podszybiu sytuacja się powtarza.Proszę o radę ,z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrzewnica?

tak wszyscy stwierdzają w pierwszej kolejności chcą przepłukać nagrzewnice ,jak nie to wymiana na nową

Nie powinien się zapowietrzać non stop... płynu ci nie ubywa ?

płynu nie ubywa stwierdzili nagrzewnica zapchana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jestem tu nowy, ale myślę, że mój post może komuś się przyda. W temacie zapchanych nagrzewnic: sam borykałem się z tym problemem, tyle że w A4 B5, jednakże temat nagrzewnic jest raczej uniwersalny. Ogrzewanie raz w aucie było, raz nie, po czym padło totalnie. Próbowałem płukać nagrzewnicę róznymi preparatami, podpinałem węże ogrodowe i płukałem wodą pod ciśnieniem, próbowałem powietrzem i nic. W końcu nagrzewnicę wymieniłem. Po rozebraniu taki oto widok:

http://zapodaj.net/4d0aaba6805bb.jpg.html

W nagrzewnicy było pełno błota (ktoś wcześniej grubo jeździł na wodzie). Woda przepływała tylko w tej górnej obudowie z króćcami do węży. Podsumowująć: warto spórbować przetkać, bo to w sumie nic nie kosztuje, ale jeśli nie pomoże: wymiana.

Może komuś pomogę swoim postem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...