Jump to content
IGNORED

[ALL B5] oslonka slupka kierowcy i uszczelka - jak zdjac

ksiadz99
 Share

Recommended Posts

witam, to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc. oczywiscie przeszukalem forum ale odpowiedzi na moje pytanie nie znalazlem. kupilem A4 b5 z poprzepalana papierosami oslonka przedniego slupka kierowcy i taka welurowa uszczelka miedzy szyba a slupkiem. jakis debil poprostu nie trafial papierosem za okno i poprzepalal wnetrze... Chcialbym sie dowiedziec jak to bezpiecznie zdemontowac, zeby niczego nie zniszczyc. chodzi o te dwie czesci, jedna waska druga szersza, pomiedzy szyba boczna a rzednia. przy okazji powiedzcie mi jeszcze czy sa jakies zaklady, ktore zamaskuja dziury po srubach na kokpicie.. ktos mial przykrecona jkas podstawke na telefon czy navi i mam teraz 2 paskudne dziury na samym srodku deski.

Zdejmij uszczelkę drzwi na odcinku słupka przedniego a odsłoni ci się szpara pomiędzy osłoną słupka a słupkiem.Osłona jest zamontowana do słupka na zatrzaski. Pociągnij ją w stronę środka konsoli albo delikatnie podważ śrubokrętem i powinna odskoczyć.Co do dziur w konsoli to ciężko to będzie zamaskować ale może i od tego są jacyś magicy :mysli: