Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] oslonka slupka kierowcy i uszczelka - jak zdjac


ksiadz99

Rekomendowane odpowiedzi

witam, to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc. oczywiscie przeszukalem forum ale odpowiedzi na moje pytanie nie znalazlem. kupilem A4 b5 z poprzepalana papierosami oslonka przedniego slupka kierowcy i taka welurowa uszczelka miedzy szyba a slupkiem. jakis debil poprostu nie trafial papierosem za okno i poprzepalal wnetrze... Chcialbym sie dowiedziec jak to bezpiecznie zdemontowac, zeby niczego nie zniszczyc. chodzi o te dwie czesci, jedna waska druga szersza, pomiedzy szyba boczna a rzednia. przy okazji powiedzcie mi jeszcze czy sa jakies zaklady, ktore zamaskuja dziury po srubach na kokpicie.. ktos mial przykrecona jkas podstawke na telefon czy navi i mam teraz 2 paskudne dziury na samym srodku deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij uszczelkę drzwi na odcinku słupka przedniego a odsłoni ci się szpara pomiędzy osłoną słupka a słupkiem.Osłona jest zamontowana do słupka na zatrzaski. Pociągnij ją w stronę środka konsoli albo delikatnie podważ śrubokrętem i powinna odskoczyć.Co do dziur w konsoli to ciężko to będzie zamaskować ale może i od tego są jacyś magicy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...