Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka plyta procesor pamiec i grafika?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcial bym odnowic mojego blaszaka tak zeby ruszylo GTA V obecnie mam 32 bitowa "7", grafike GF GTX 7900 i intel core duo 2ghz

chce wymienic plyte procesor pamiec grafike.

Co polecacie zeby zmiescic sie w 1000 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejku w 1k to coś AMD i używana grafa.

Szukaj używki na allegro, jedyna nadzieja na dobrze za kafla.

I zapomniałeś o zasilaczu bo na 99% będzie do wymiany. Cena od około 300 w górę za jako taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasilacz mam 500W dysk sata 500 ,napedy DVD etc...

Edytowane przez Robberto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj model bo 500W to nic nie mówi.

Lub jakie wtyczki ma do grafy 1x6, 1x8, 1x6 i 1x8, 2x6 czy 2x8pin?

W twojej grafice jest 1x6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz minimum grafikę AMD R7 260x z 2 GB RAM a to już z 500zl.

Ciężko będzie.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiec postanowilem nieco zwiekszyc budzet na rozbudowe, na poczatek planuje kupic cos takiego:

http://www.ebay.de/itm/Bundle-AMD-Bulldozer-FX-4300-4x4-00GHz-8GB-DDR3-USB3-0-ASUS-Mainboard-/380378790223?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item589057b94f

a w najblizszej przyszlosci grafike.

Bedzie to smigac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już powinno ze wszystkim dać radę. [emoji12]

W sumie to już tylko od grafiki będzie zależało co to pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze ciekawostke wczoraj zainstalowałem gta V na lapku co mam go tydzień (i5 , 8 gb ramu, win 8.1 64bit grafika zintegrowana + gf 840m 4gb ) odpalilem grę i patrzę idzie plynnie ale na średnich detalach .... Mysle sobie kurde no coz gra ma ogromne wymagania... A sie okazalo ze poszla na grafice zintegrowanej ;) puscilem na tej drugiej i na max detalach w rozdzielczości 1920 idzie jak wściekle ;) wiec wychodzi na to ze zagrasz nawet nie na jakimś super kompie bez lagow na średnich detalach

Edytowane przez talib1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bulldozery bym sie nie pakował osobiście. W testach wypadały gorzej niż legendarny i5 2500K a to ze 3 lata temu było... Jak dla mnie amd za bardzo kombinuje z CPU. Wybrał bym jakąś dobrą czterordzeniową i5 i pod to budował reszte. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz za pozno na i5 kupilem plyte ASRock 960GM-VGS3 FX i procek AMD FX 6300 i to chce rozbudowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mogę spytać to co skłoniło Ciebie do kupna tej płyty? Nie strasząc Ciebie, jest to stary układ(960). Rozumiem, że cena jest kusząca ale nie masz za dużo możliwości rozbudowy. Dla przykładu: kiedyś przekonasz się do dysku SSD i te SATA2 nie pozwolą Ci wykorzystać potencjału tego dysku. Jest jeszcze kwestia USB 3.0 ale to już jak wolisz :). Co do karty graficznej to sam czekam do czerwca. Jestem za AMD, układ R9 300 miał już premierę więc do tego czasu powinna pokazać się jakaś konkretna propozycja. :) Już mam nadzieje z DirectX 12...

Edytowane przez mac190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz za pozno na i5 kupilem plyte ASRock 960GM-VGS3 FX i procek AMD FX 6300 i to chce rozbudowac

A wiec nadszedl czas na grafike, co proponujecie do tej konfiguracji, mysle o GTX 780
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolem na przyszlosc czekaj z zakupem, bo amd strasznie slabe procesory, lepiej kupic uzywke intela, mozliwe ze z plyta.

Co do grafiki - jaki budzet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykorzystasz potencjału gtx 780(ani żadnej nowszej karty) z tą płytą. Ma PCI-E 2.0 a ten GeForce ma 3.0 ale oczywiście będzie działać, Co do samych kart - ja sam kupuje teraz Radeona R9 390. Wyszła dopiero tydzień temu więc jeszcze ciepła. Na przyszłość na pewno lepsza od GTX 780, (8gb RAM - GeForce ma 3GB, 512bitowa szyna - GeForce ma 384bit, DirectX 12 - GeForce ma Dx11). Kasa ta sama a na pewno dłużej się nią nacieszysz no i podejrzewam ze różnica będzie ogromna jak sprawisz sobie w przyszłości 4K monitor. :) Tutaj masz porównanie - LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Radeony zawsze gorsze. To moja prywatna opinia, tylko nie porównuj 780 sprzed 2 lat do nowej R9, porównaj sobie chociażby http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2438&gid2=2264&compare=geforce-gtx-970-4gb-vs-radeon-r9-390

Niech Robberto poda budżet, bo tak naprawdę nie wiadomo co mu polecić

Edytowane przez cybuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...