Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka plyta procesor pamiec i grafika?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chcial bym odnowic mojego blaszaka tak zeby ruszylo GTA V obecnie mam 32 bitowa "7", grafike GF GTX 7900 i intel core duo 2ghz

chce wymienic plyte procesor pamiec grafike.

Co polecacie zeby zmiescic sie w 1000 zl

Opublikowano

O jejku w 1k to coś AMD i używana grafa.

Szukaj używki na allegro, jedyna nadzieja na dobrze za kafla.

I zapomniałeś o zasilaczu bo na 99% będzie do wymiany. Cena od około 300 w górę za jako taki.

Opublikowano
  • Autor

zasilacz mam 500W dysk sata 500 ,napedy DVD etc...

Edytowane przez Robberto

Opublikowano

Podaj model bo 500W to nic nie mówi.

Lub jakie wtyczki ma do grafy 1x6, 1x8, 1x6 i 1x8, 2x6 czy 2x8pin?

W twojej grafice jest 1x6.

Opublikowano
  • Autor

musial bym rozkrecac boudowe, zasilacz kupiony nowy za 200zl w grudniu

Opublikowano

Musisz minimum grafikę AMD R7 260x z 2 GB RAM a to już z 500zl.

Ciężko będzie.

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano
  • Autor

ojjj to chyba bede mial na sprzedaz GTA V dzisiaj zakupione...

Opublikowano
  • Autor

ok wiec postanowilem nieco zwiekszyc budzet na rozbudowe, na poczatek planuje kupic cos takiego:

http://www.ebay.de/itm/Bundle-AMD-Bulldozer-FX-4300-4x4-00GHz-8GB-DDR3-USB3-0-ASUS-Mainboard-/380378790223?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item589057b94f

a w najblizszej przyszlosci grafike.

Bedzie to smigac?

Opublikowano

To już powinno ze wszystkim dać radę. [emoji12]

W sumie to już tylko od grafiki będzie zależało co to pociągnie.

Opublikowano

Napisze ciekawostke wczoraj zainstalowałem gta V na lapku co mam go tydzień (i5 , 8 gb ramu, win 8.1 64bit grafika zintegrowana + gf 840m 4gb ) odpalilem grę i patrzę idzie plynnie ale na średnich detalach .... Mysle sobie kurde no coz gra ma ogromne wymagania... A sie okazalo ze poszla na grafice zintegrowanej ;) puscilem na tej drugiej i na max detalach w rozdzielczości 1920 idzie jak wściekle ;) wiec wychodzi na to ze zagrasz nawet nie na jakimś super kompie bez lagow na średnich detalach

Edytowane przez talib1990

Opublikowano

W Bulldozery bym sie nie pakował osobiście. W testach wypadały gorzej niż legendarny i5 2500K a to ze 3 lata temu było... Jak dla mnie amd za bardzo kombinuje z CPU. Wybrał bym jakąś dobrą czterordzeniową i5 i pod to budował reszte. :)

Opublikowano

Dobrze gadasz tylko nie każdy ma tyle kasy na wydanie.

Opublikowano
  • Autor

Juz za pozno na i5 kupilem plyte ASRock 960GM-VGS3 FX i procek AMD FX 6300 i to chce rozbudowac

Opublikowano

A jak mogę spytać to co skłoniło Ciebie do kupna tej płyty? Nie strasząc Ciebie, jest to stary układ(960). Rozumiem, że cena jest kusząca ale nie masz za dużo możliwości rozbudowy. Dla przykładu: kiedyś przekonasz się do dysku SSD i te SATA2 nie pozwolą Ci wykorzystać potencjału tego dysku. Jest jeszcze kwestia USB 3.0 ale to już jak wolisz :). Co do karty graficznej to sam czekam do czerwca. Jestem za AMD, układ R9 300 miał już premierę więc do tego czasu powinna pokazać się jakaś konkretna propozycja. :) Już mam nadzieje z DirectX 12...

Edytowane przez mac190

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Juz za pozno na i5 kupilem plyte ASRock 960GM-VGS3 FX i procek AMD FX 6300 i to chce rozbudowac

A wiec nadszedl czas na grafike, co proponujecie do tej konfiguracji, mysle o GTX 780
Opublikowano

Ogolem na przyszlosc czekaj z zakupem, bo amd strasznie slabe procesory, lepiej kupic uzywke intela, mozliwe ze z plyta.

Co do grafiki - jaki budzet?

Opublikowano

Nie wykorzystasz potencjału gtx 780(ani żadnej nowszej karty) z tą płytą. Ma PCI-E 2.0 a ten GeForce ma 3.0 ale oczywiście będzie działać, Co do samych kart - ja sam kupuje teraz Radeona R9 390. Wyszła dopiero tydzień temu więc jeszcze ciepła. Na przyszłość na pewno lepsza od GTX 780, (8gb RAM - GeForce ma 3GB, 512bitowa szyna - GeForce ma 384bit, DirectX 12 - GeForce ma Dx11). Kasa ta sama a na pewno dłużej się nią nacieszysz no i podejrzewam ze różnica będzie ogromna jak sprawisz sobie w przyszłości 4K monitor. :) Tutaj masz porównanie - LINK

Opublikowano

@up

Radeony zawsze gorsze. To moja prywatna opinia, tylko nie porównuj 780 sprzed 2 lat do nowej R9, porównaj sobie chociażby http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2438&gid2=2264&compare=geforce-gtx-970-4gb-vs-radeon-r9-390

Niech Robberto poda budżet, bo tak naprawdę nie wiadomo co mu polecić

Edytowane przez cybuch

Opublikowano
  • Autor

Budzet jaki chce przeznaczyc to 300-350 eur

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.