Jump to content
IGNORED

Puszka za tylnym lewym kołem - miejsce na zmieniarkę?

michu86pp

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Od paru dni posiadam Audi A4 B6 w kombi z radiem RNS-D. Chciałbym dołożyć sobie oryginalną zmieniarkę (jestem fanem i zbieram plyty cd), któej nie ma w moim egzemplaŻu. I stąd moje pytania:

1. Jaka powinna byc zmieniarka? Prosze o nr i ewentualnie jakiegos linka allegro np.

Wiem że występowały w schowkach ale niestety nie mam schowka przygotowanego pod zmieniarkę tzn z dodatkową pułką

2. Mam za tylnym nadkolem w bagażniku "puszkę" chyba pustą, czy to jest miejsce na zmieniarkę? Jeśli tak to czy powinna być już tam przygotowana instalacja do niej i jaki model zmieniarki tam powinien być

Z góry dzięki za pomoc i podpowiedzi. Nie ukrywam że zależy mi na zamontowaniu zmieniarki a jest to moje pierwsze audi i bardzo mało jeszcze o nim wiem

Dzięki i pozdrawiam

M.B.

Zmieniarka w b6 oryginalnie była w schowku. W lewym tylnym nadkolu jest miejsce na tuner TV i instalacji do zmieniarki tam raczej nie znajdziesz.

Zmieniarka w b6 oryginalnie była w schowku. W lewym tylnym nadkolu jest miejsce na tuner TV i instalacji do zmieniarki tam raczej nie znajdziesz.

A tuner tv nie jasr czasem w prawym tylnym nadkolu? Bynajmniej tak mówił poprzeni właściciel ale mógł z racji wieku tego nie wiedziec

w prawym tylnym nadkolu w avancie jest wzmacniacz bose lub harman na tuner nie ma tam miejsca

A mógłbym prosić o symbole albo jakieś linki co powinienem kupić za zmieniarkę i osprzęt żeby jązamontować, podłączyć i żeby to wyglądało w miarę estetycznie?

Z góry dzięki

Za lewym tylnym kołem jest miejsce na czytnik do nawigacji, która znajduje się między zegarami.

Tu masz link to właściwej zmieniarki:

http://allegro.pl/zmieniarka-audi-cd-changer-audi-a4-b6-8e0035111-i5111097921.html

W dziale Sprzedam jest też sporo ogłoszeń sprzedaży zmieniarek:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/313795-zmieniarka-lusterko-fotochrom-tylne-silniczki-pod-elektryke/?hl=zmieniarka

Edited by Krumak