Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Puszka za tylnym lewym kołem - miejsce na zmieniarkę?


michu86pp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od paru dni posiadam Audi A4 B6 w kombi z radiem RNS-D. Chciałbym dołożyć sobie oryginalną zmieniarkę (jestem fanem i zbieram plyty cd), któej nie ma w moim egzemplaŻu. I stąd moje pytania:

1. Jaka powinna byc zmieniarka? Prosze o nr i ewentualnie jakiegos linka allegro np.

Wiem że występowały w schowkach ale niestety nie mam schowka przygotowanego pod zmieniarkę tzn z dodatkową pułką

2. Mam za tylnym nadkolem w bagażniku "puszkę" chyba pustą, czy to jest miejsce na zmieniarkę? Jeśli tak to czy powinna być już tam przygotowana instalacja do niej i jaki model zmieniarki tam powinien być

Z góry dzięki za pomoc i podpowiedzi. Nie ukrywam że zależy mi na zamontowaniu zmieniarki a jest to moje pierwsze audi i bardzo mało jeszcze o nim wiem

Dzięki i pozdrawiam

M.B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniarka w b6 oryginalnie była w schowku. W lewym tylnym nadkolu jest miejsce na tuner TV i instalacji do zmieniarki tam raczej nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniarka w b6 oryginalnie była w schowku. W lewym tylnym nadkolu jest miejsce na tuner TV i instalacji do zmieniarki tam raczej nie znajdziesz.

A tuner tv nie jasr czasem w prawym tylnym nadkolu? Bynajmniej tak mówił poprzeni właściciel ale mógł z racji wieku tego nie wiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w prawym tylnym nadkolu w avancie jest wzmacniacz bose lub harman na tuner nie ma tam miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbym prosić o symbole albo jakieś linki co powinienem kupić za zmieniarkę i osprzęt żeby jązamontować, podłączyć i żeby to wyglądało w miarę estetycznie?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za lewym tylnym kołem jest miejsce na czytnik do nawigacji, która znajduje się między zegarami.

Tu masz link to właściwej zmieniarki:

http://allegro.pl/zmieniarka-audi-cd-changer-audi-a4-b6-8e0035111-i5111097921.html

W dziale Sprzedam jest też sporo ogłoszeń sprzedaży zmieniarek:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/313795-zmieniarka-lusterko-fotochrom-tylne-silniczki-pod-elektryke/?hl=zmieniarka

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...