Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AJM TDI chip


marcin9962

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam silnik AJM i co prawda zrobiłem już chip na 165 Bhp ale chciał bym się jeszcze poradzić czy zostawić tyle ile jest czy coś jeszcze może podciągnąć... więc wymieniłem na razie podstawy co trzeba było zrobić turbo od AWX, przelot na 2.5", brak katalizatora, od tygodnia FMIC, filtr powietrza stożkowy. Myślałem jeszcze żeby zmienić może map sensor na tego co pompuje 3 bary i zrobić program od nowa ? dało by to coś ? jeszcze jedno do ilu zrobić launch control i rev limter ? to muszę indywidualnie sprawdzić gdzie turbo dostaje najwięcej powietrze pomiędzy jakimi obrotami czy to można ustawić że tak powiem " uniwersalnie "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

165ps na seryjnej sprężarce od AJM nie jest do uzyskania. zbędny jest filtr stożkowy ( żeby pewnie bardziej buczało) on nic nie wniesie, prędzej przepływkę spieprzy. Co do map sensora jeśli masz zamiar ładować powyżej 1.5 bara to zmień ale zazwyczaj 1.45 styka więc nie potrzeba. Co do rev limitera to słaby efekt będzie przy tej sprężarce.


Kolejna sprawa na ile wtryski stykną bo zazwyczaj kończą się w okolicach 170ps (jak są zdrowe)

Edytowane przez adrian998998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...