Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czujnik połozenia wału ?


Sebo87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Forumowiczów:)

Jestem tu nowy, a postanowiłem do Was dołączyć z racji zakupu mojej pierwszej Audiczki:)

Kupiłem A4 B6 Avant 2.0 ALT 2004r. z przebiegiem 220 000km. udało się wyrwać z pierwszej ręki od właściciela w niemczech i mam "nadzieję :)" że przebieg faktyczny... Jezdziłem około 3tygodnie i wszystko było w jak najlepszym porządku, aż wczoraj po wyjsciu z pracy nie mogłem odpalic auta dopiero za trzecim razem odpalił i wywaliło błąd EPC chwilowo palił się jeszcze CHECK ale zgasł, dzisiaj rano odpalił normalnie i nic sie nie swieci ale za to po nagrzaniu sie silnika zaczeły delikatnie falowac obroty grrrr.... vag wyświetlił błąd 16706 czyli czujnik obrotów silnika g28. mam pytanie co do tego czujnika bo facio w sklepie powiedział mi ze ma takie ale różnią sie numerami i ze lepiej jakbym sprawdzil jaki to ma byc bo zwrotów nie przyjmuja z czesci elektronicznych... moze ktoś cos doradzi, poleci, podpowie??? :)

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł Ci pewnie czujnik położenia wału. Miałem to samo u siebie i po wymianie wszystko wróciło do normy.

Dzięki wielkie kolego za odpowiedź ale mam teraz wielki problem odnośnie tego czujnika a mianowicie nie moge kupic takiego samego czujnika bo na moim jest koncówka numeru "223" a w sklepie maja całkowicie inne... może ktoś ma gdzies zapisany takowy numer pasujacy do mojego silniczka 2,0 ALT ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...