Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyłącznik świateł cofania w B7


kdawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje informację gdzie jest wpięty do instalacji elektrycznej wyłącznik świateł cofania w b7 z manulaną skrzynią. Wiem że wyłącznik jest w skrzyni i wychodzą od niego 2 przewody jednym "wchodzi" plus z bezpiecznika a drugim "wychodzi" po włączeniu wstecznego. Potrzebuję się właśnie wpiąć do przewodu z wyłącznika w skrzyni na którym pojawia się napięcie po wrzuceniu wstecznego. Najlepiej było by żeby było to gdzieś w środku auta (jak najbliżej radia).
Czy ten przewód z wyłącznika w skrzyni jest wpięty do MCE czy do jakiegoś innego sterownika?

Wiem że z MCE wychodzą dwa przewody do lamp cofania na których pojawia się napięcie po wrzuceniu wstecznego. Niestety nie mogę się wpiąć do nich potrzebuję plusa z wyłącznika w skrzyni ale przed MCE. Gdzie go szukać wewnątrz auta lub w takim miejscu żeby łatwo przeciągnąć przewód do radia?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc


Przeglądam schematy i już wiem coś więcej. Wiem że ten przewód przechodzi przez kostkę opisaną jako

T17d -

17-pin connector, red, coupling station on electronics box, plenum chamber

i teraz pytanie gdzie jest ta kostka? może ktoś wie?

Póżniej przewód idzie do sterownika J393

J393 -

Convenience system central control unit

Jak dobrze rozumiem J393 to moduł komnfortu pod wykładziną pod fotelem kierowcy?

Jeżeli tak to oznacza to że sygnał z wyłącznika wstecznego podłczony jest do modułu komfortu? Dziwne to troche ale chyba tak jest, prosze niech to ktoś potwierdzi

Najbardziej zależy mi na zlokalizowaniu tej kostki T17d czy ktoś powie gdzie ona może się znajdować?

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...