Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Potrzebne mi elementy tapicerki skórzanej


Sagan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Mam z tym niemały problem, bo szukam elementów skórzanych w kolorze jasnoszarym do A4 B6.

Konkretnie poszukuję: boczków do drzwi z prawej strony (przód i tył), siedziska tylnej kanapy, wypełnienia do oparcia tylnej kanapy z prawej strony (nie wiem nawet jak to nazwać fachowo, chodzi mi o takie małe elementy oparcia kanapy, które są po bokach, mi konkretnie potrzebny jest prawy). No i zostaje jeszcze pas bezpieczeństwa pasażera z przodu, jasnoszary.

Obdzwoniłem już chyba wszystkie możliwe ogłoszenia na Allegro i nikt nie ma tego co szukam. Nie chcę wymieniać całej tapicerki bo wiem, że wcześniej czy później znajdę to co mi potrzeba. Może macie jakieś pomysły gdzie najlepiej tego szukać, albo do kogo się zwrócić z zamówieniem na te elementy?

Pozostaje jeszcze ewentualnie opcja obszycia skórą siedziska kanapy. Mogę tanio kupić same siedzisko i oddać do tapicera (koszt około 1000zł), ale pozostają jeszcze boczki, a nie wiem czy to da radę obłożyć skórą. No i problematyczna robi się kwestia doboru koloru.

Może macie jakieś doświadczenia z tego typu sprawami?? Chętnie posłucham wszelkich rad.

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj , moim zdaniem to chyba najlepiej będzie jak poszukasz na allegro nowego kompletu skóry , zdazają się okazje że można cały komplet znalesc od 1500 -2000 zł co ORI to ORI , obszywanie skóra moze i ma sens ale musi być naprawdę dobry tapicer a boczek hmmm nigdy to nie będzie wyglądało tak jak z fabryki ....

Kupowanie poszczególnych elementów w ASO to dość spory wydatek, z allegro moze byc ciezko bo z reguły sprzedają całe komplety tapicerki i bedzie Ci cięzko kupic oddzielnie brakujących do Ciebie.

Ja bym się skłanial do szukania nowego kompletu skór :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...