Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turobo CAHA zamiennik opinie?


Conrados

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Posiadam B8 2008 20. TDI CAGA. Standardowo chciałbym dorzucić turbo od CAHA oraz intercooler od 3.0 TDI + program na koniec. Niestety problem z turbo, chciałbym nowe jednak nie mogę takiego znaleźć. Nie chce regenerowanego...Znalazłem na allegro taki zamiennik http://allegro.pl/nowe-turbo-audi-a4-a5-a6-q5-2-0-tdi-170km-caha-i5108508281.htmlco o tym myślicie? Czy lepiej brać oryginał używane? Używane względem nowego będzie gorsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji widnieje uzywane turbo po regeneracji daleko mu do nowego.

Oczywiscie jest do kupienia ale nie za takie pieniadze jesli nie chcesz regenerowac kup ori urzywke i masz po problemie tylko pamietaj ze uzywke trzeba dobrze spradzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć kup ori używke. Jak ją sprawdzę przez allegro? Ta na aukcji jest napisane że nowa, z tego co czytałem to ta sama firma produkuje chyba do audi ogólnie, ale nie wiem tyle co czytać o tym zacząłem dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane jak byk ,ze nowe. Cena jest OK. Tak stoją te nowe turba. Nie jest to zamiennik tylko oryginał. Sam szukałęm i sprawdzałem. Rozbieżność byla miedzy 2200 a 2900 zl brutto. Tylko jak napisane:

CENA BRUTTO ,PO ZAKUPIE TURBOSPRĘŻARKI STARE TURBO DO ZWROTU LUB KAUCJA 200 ZŁ

POSIADAMY NA NASZYCH AUKCJACH TEŻ REGENEROWANE TURBOSPRĘŻARKI

...także do tego dolicz 200 zl jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane jak byk ,ze nowe. Cena jest OK. Tak stoją te nowe turba. Nie jest to zamiennik tylko oryginał. Sam szukałęm i sprawdzałem. Rozbieżność byla miedzy 2200 a 2900 zl brutto. Tylko jak napisane:

CENA BRUTTO ,PO ZAKUPIE TURBOSPRĘŻARKI STARE TURBO DO ZWROTU LUB KAUCJA 200 ZŁ

POSIADAMY NA NASZYCH AUKCJACH TEŻ REGENEROWANE TURBOSPRĘŻARKI

...także do tego dolicz 200 zl jeszcze.

Dzięki za jakiś konkret:) trochę poza tematem, jeżeli wiesz oczywiście możesz rzucić mi jakimś linkiem do aukcji intercoolera z 3.0 Tdi oryginału? Znalazłem jakiś ale mały mi się wydaje i nie jestem pewien czy to dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie wyglad ich jest calkiem podobny. Tyle ,ze od 3.0 tdi jest wiekszy. Po zdjeciach czesto ciezko stwierdzic. Zadzwon do sklepu lub jak kupujesz na allegro szukaj od pewnego sprzedawcy sprawdzajac komentarze itd. Kitu nie powinni Ci wcisnac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...