Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wycena felg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ile moga byc warte felgi ROTOR 19" ori uzywane, stan bdb jak na zdjeciu, 0 otarc.

24670607978263967893.jpg

Gosc chce 4,5k

I wole najpierw sie upewnic czy sie oplaca bo na cenach felg w ogole sie nie znam :)

I czy z oponami 245/35 Pasowaly by do b8 czy trzeba by bylo dystansy?

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

cena raczej normalna i nie powala na kolana. próbuj zbić. podaj resztę parametrów felgi tzn. szerokość i ET

Opublikowano
  • Autor

cena raczej normalna i nie powala na kolana. próbuj zbić. podaj resztę parametrów felgi tzn. szerokość i ET

ET 43

Szerokosc 8.5"

Opublikowano

cena raczej normalna i nie powala na kolana. próbuj zbić. podaj resztę parametrów felgi tzn. szerokość i ET

ET 43

Szerokosc 8.5"

śmiało możesz ja wpakować do siebie. siądą mniej więcej tak jak moje (ten rotorek będzie 2mm wysunięty) na aucie przed założeniem dystansów. zerknij też do wątku kolegi pieron82 bo miał chyba takie rotorki ale co do parametrów nie jestem pewien. jeśli chodzi o oponke to dobrze kombinujesz jeśli nie chcesz robić naciągu

Opublikowano
  • Autor

cena raczej normalna i nie powala na kolana. próbuj zbić. podaj resztę parametrów felgi tzn. szerokość i ET

ET 43

Szerokosc 8.5"

śmiało możesz ja wpakować do siebie. siądą mniej więcej tak jak moje (ten rotorek będzie 2mm wysunięty) na aucie przed założeniem dystansów. zerknij też do wątku kolegi pieron82 bo miał chyba takie rotorki ale co do parametrów nie jestem pewien. jeśli chodzi o oponke to dobrze kombinujesz jeśli nie chcesz robić naciągu

Naciagu, co masz na mysli? :)

Opublikowano

cena raczej normalna i nie powala na kolana. próbuj zbić. podaj resztę parametrów felgi tzn. szerokość i ET

ET 43

Szerokosc 8.5"

śmiało możesz ja wpakować do siebie. siądą mniej więcej tak jak moje (ten rotorek będzie 2mm wysunięty) na aucie przed założeniem dystansów. zerknij też do wątku kolegi pieron82 bo miał chyba takie rotorki ale co do parametrów nie jestem pewien. jeśli chodzi o oponke to dobrze kombinujesz jeśli nie chcesz robić naciągu

Naciagu, co masz na mysli? :)

boczne ścianki opony sa równoległe do czoła felgi i zakrywają jej rant. u mnie na feldze najpierw była opona 225/35 a teraz mam delikatny naciąg na oponie 225/40

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.