Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd poziomowania lampy DEPO.


fitmann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem kupiłem samochód już na lampach depo i na VISie pokazuje mi błąd poziomowania podobnie w vagu :

-01534

-01535

-01539

Gdzieś na forum zagranicznym znalałem że przy depo trzeba zmienic biały kabel z 1 pinu na 5.

Jednak u mnie tego nie ma, za to silniczek w lampach depo ma 3 kable, a ori posiada ich 4.

Miał ktoś może z tym doczynienia lub wie jak to ogarnąć bo chcę doprowadzić samochód do stanu bez żadnego błedu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczki musza byc od xenona

błedy sa od nich oraz adpatacja samopoziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli musiałbym przełożyć silniczki z ori lamp ?

Jest całkiem inne mocowanie i nie mogę tego zrobić, myślałem nad przełożeniem lamp na originalne ale jedna z nich jest nadpalona i nie wiem czy zarniki są sprawne ale to nie problem jednak co zrobić z tym nadpaleniem bo jest zadymiona.

A tak to nie da sie nic z tym zrobić bo adaptacji nie zrobie bo nie idzie usunąć błedu a jet to niezbędne do przeprowadzenia popranej adaptacji.

taki opis znalazłem na zagranicznej stronie :

This is for anyone who is having the 01539, 01534, and 01535 error codes when switching over to Depo headlights that re-use our range adjusting motor.

The white wire on the headlight motor harness is in the WRONG pin hole. Pull the pin out carefully, and swap it over to the open pin on the other end. Easy as pie! Sorry no pics.
Harness should look like this:
1- Open
2- Brown
3- Black
4- Blue
5- White

Depo wired it like this
1- White
2- Brown
3- Black
4- Blue
5- Open

After the wire is swapped over, clear the codes in your 55 control module. You will still have code 01539 (adjust headlights).

Check to make sure your motors work, which they should since the code is no longer there.


Dobra panowie temat można zamknąć, przełożyłem silniczki i wiązke od silniczków z ori lamp i przeprowadziłem adaptacje żadnych błędów.

Wszystko chodzi elegancko.

Edytowane przez fitmann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...