Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prośba o zbadanie sprawy fachowym okiem i jakieś rady(Lożysko przód)foto


grzes791

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak w temacie proszę o fachową poradę bo mi już ręce opadają jestem już po dwukrotnej wymianie tego samego łożyska jedno wytrzymało jakieś pół roku a drugie nie całe 1000km łożyska firmy SKF czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi co może powodować takie uszkodzenia ????? z góry bardzo dziękuje za rady załączam fotki jeżeli by nie działały linki to proszę pisać ponieważ pierwszy raz wstawiam fotki i jeszcze dokładnie tego nie obcykałem

be0b591656ef.jpg - NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazkĂłw na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitĂłw

b57bf9c9dc0e.jpg - NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazkĂłw na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitĂłw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie ładują się, firmę SKF omijałbym z daleka, to już nie to co kiedyś. Lepszym rozwiązaniem jest FAG. Po drugie bo nie widzę uszkodzeń ale może ktoś źle to zamontował, w sensie uszkodził już podczas montażu, albo piasta krzywa. Jest dużo możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem Fag ale w pudle były Skf italy bo Fag ich chyba nie robi. 3 lata jest ok.

Fag robi całe piasty na tył bo brałem do octavia ii.

Tak czy owak kup Fag bo widocznie dużo lepsza jakość.Zresztą kumpel kupił Skf i w środku był Skf china.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem fag w środku był skf ale ponoć dobry się okaże montowałem z kolegą on ma prasę i cały warsztat zresztą siedzi w mechanice i też ręce rozkłada co do fotek to podajcie jak możecie jakąś pewną stronkę to zapodam jeszcze raz dzięki za podpowiedzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://postimg.org/image/u3k76t2t5/

http://postimg.org/image/lj6rhn6kh/

sorki że tak długo mnie nie było ale jakoś tak wyszło mam nadzieję że linki teraz zadziałają dzięki wszystkim za rady pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka ze sie wtrące. Mam do wymiany łożysko - kupować samo łozysko czy całą piaste - jak wy robicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...