Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka instalacja gazowa? Jaki komuter ? pytania techniczne odnośnie użytkowania gazu


gorny01

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , proszę wszystkich użytkowników 2.4 V6 w Audi b6 o pisanie jak im się sprawuje instalacja ,jaki komputer posiadacie do isnt. gaz. i czy jesteście zadowoleni ogólnie tematy gazu w V6 , bo widzę że jest nas mało( użytkowników V6 2.4) i mało się o tym pisze

A teraz co mnie gryzie :

1-- a mianowicie auto jak stoi w słoncu to po odpaleniu zaraz przełacza się na gaz , nawet po nocy kiedy jeszcze nie ma temp. odpowiedniej a jak nie stoi w słoncu to normalnie , się przełącza

2-- czy ktoś z was ma w zagazowanym aucie webasto ? ja tak mam i parownik jest zamontowany przy samym zderzaku , i nie wiem czy to przez to ale po przełączeniu na gaz szczególnie jak jest zimno , jak go wkręce na obroty troszkę wyższe to jest 3000 mniej więcej to mi zaczyna szarpać ( tak jakby wtryski przymarzały , jak się bardziej zagrzeje to tego nie ma ) i teraz tak nie wiem czy to wina odległości parownika od wtrysków (duża ) czy może wina kompa ( stag 200)

Radzcie coś :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...