Treść opublikowana przez gorny01
-
Jakie 1.8T?
porównywalnie do przyrostu mocy w TFSI ryzyko na "duże" wydatki rośnie . Może i w bfb też sie może zdarzyć ale to nie taka sama loteria jak w tfsi
-
Podczas cofania smierdzi w kabinie
Logiczne szczególnie na zimnym , cofając "łapiesz spaliny pod auto bo na nie najeżdżasz , nie bez powodu tłumiki wystają poza auto . Myślę że to przypadek iale sprawdził bym ewentualnie szczelność układu wydechowego jak cię drażni i się powtarza.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Motul , Ravenol, LM, ... najważniejsze jest żeby pochodził faktycznie od producenta a nie od "Seby" który robi biznes życia. Pracowałem w Hurtowni motoryzacyjnej i wiele słyszałem i widziałem
-
Prośba o ocenę pracy silnika 2.4
Jak to mówił moj mechanik "podgłośnij radio" a tak na serio to ja bym tak zostawił i czekał aż coś naprawde bedzie słychać
-
Wysoki pobór oleju
Ja jak maiłem 2.4 to Zmieniłem na Maxlife i różnica w ubywaniu oleju o 50% mniej
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Prawda jest taka że jak szukasz dobrej B7 i z Quattro ,to tyle musisz zapłacić (choć i ja uważam że to za dużo ale i tak kupiłem ) Trzeba sobie odpowiedzieć szczerze za co płacisz więcej??? Za sprawdzony silnik 1.8T , za Quattro , i za możliwość zagazowania tego silnika . Chyba każdemu się bardziej podoba B8 bo jest naprawdę ładne (szczególnie polift) ale wielu odstrasza posiadanie nowego Diesla i wszystkiego co się z tym może wiązać , a w benzynie nie ma w czym wybierać . Nikt z nas lubi przepłacać .... każdy musi iśc na jakiś kompromis..... Pozdrawiam.
-
Kontrolki ABS, ESP, poziomowanie swiateł
czyli wymieniłeś ten który ci pokazywał błąd rozumiem ? czyli lewy tył a sterownik okazał się dobry ? mam ten sam problem tylko wydaje mi się żo to po umyciu auta jest u mnie
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Witam , takie pytanko mam , ile realnie ci wchodzi gazu i jakiej firmy to zbiornik ?
-
B6 DIVISION
wyslij do mnie swoj numer na PW to zadzwonię
-
B6 DIVISION
Wojtek chcę od ciebie coś kupić zle zero kontaktu z twojej strony , zobacz na wiadomości w dekorach , bo PW nie idzie do ciebie wysłać
-
Wymiana dekorow listw ozdobnych oraz ich pozostalych elementow
jutro się zabieram
-
Swap ramki biegów z automata do manuala
Może ktoś inny podczas przeróbki zrobi fotki i podeśle , a najlepiej filmik i na youtube z linkiem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszytkich po raz kolejny , 2 lata temu jeździłem B6 2.4 , przesiadłem się na 5 letnią astre j .....ale to nie to , dlatego wróciłem do prawdziwej motoryzacji i kupiłem B7 Avant 1.8T Quattro BFB . Pozdrawiam wszystkich.
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
mineły 3m-ce o zmiany na Maxlife 10w40 - wnioski : zużycie spadło mniejwięcej o połowe także polecam ten olej jak komuś bierze To po co zmieniasz? skoro zmnieszyło się z 10l na 2l ?
-
zamykanie(auto zamykanie) drwi od wewnątrz
temat opanowany okazało się że wtyczka w drzwiach nie była zapięta
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
dziś zmiana jednak na 10w40 Valvoline max life - zobaczymy czy będzie różnica ...
-
Jaka instalacja gazowa? Jaki komuter ? pytania techniczne odnośnie użytkowania gazu
Witajcie , proszę wszystkich użytkowników 2.4 V6 w Audi b6 o pisanie jak im się sprawuje instalacja ,jaki komputer posiadacie do isnt. gaz. i czy jesteście zadowoleni ogólnie tematy gazu w V6 , bo widzę że jest nas mało( użytkowników V6 2.4) i mało się o tym pisze A teraz co mnie gryzie : 1-- a mianowicie auto jak stoi w słoncu to po odpaleniu zaraz przełacza się na gaz , nawet po nocy kiedy jeszcze nie ma temp. odpowiedniej a jak nie stoi w słoncu to normalnie , się przełącza 2-- czy ktoś z was ma w zagazowanym aucie webasto ? ja tak mam i parownik jest zamontowany przy samym zderzaku , i nie wiem czy to przez to ale po przełączeniu na gaz szczególnie jak jest zimno , jak go wkręce na obroty troszkę wyższe to jest 3000 mniej więcej to mi zaczyna szarpać ( tak jakby wtryski przymarzały , jak się bardziej zagrzeje to tego nie ma ) i teraz tak nie wiem czy to wina odległości parownika od wtrysków (duża ) czy może wina kompa ( stag 200) Radzcie coś Pozdro
-
2.4E vs 2.0E vs 1.9TDI
to całe szczęście dzięki za informacje
-
2.4E vs 2.0E vs 1.9TDI
to co znowu będzie trzeba wszystko rozbierać żeby się tam dostać ?
-
2.4E vs 2.0E vs 1.9TDI
przy wymianie rozrządu jest dostęp dotego ? bo jak zmieniałem rozrząd to wymieniałem usczelki wszystkie
-
Jak przewozicie swoje rowery ? Porady
jeżeli chodzi o uchwyt rowerowy to już wiem co chce Thule pro ride 591 ale jeżeli o bazowy to nie wiem co wybrać :/
-
Jak przewozicie swoje rowery ? Porady
też się przekonuje do wożenia na dachu , tylko sie zastanawiam jaki bagażnik bazowy ? coś takiego ? http://allegro.pl/aguri-bagazniki-bagaznik-dachowy-audi-a4-b6-00-04-i5017465246.html czy może ten wystający poza relingi , jakaś różnica?
-
Jak przewozicie swoje rowery ? Porady
Wiitam wsystkich , ze względu na zbliżający się sezon , chciałbym was spytać jak we przewozicie swoje rowery i jakie macie doswiadczenia , ja się zastanawiam nad przewożeniem na bagażniku dachowym ale są też montowane na klape i hak ? Piszcie
-
Wymiana dekorow listw ozdobnych oraz ich pozostalych elementow
dzięki , jutro się zabieram ( z laptopem na kolanach), bardzo pomocne , tylko małe pytanko jak wyjąć ten włącznik świateł ?
-
2.4E vs 2.0E vs 1.9TDI
Muszę spytać mechanika czy zmienił mi te zaworki odpowiedzialne za utrzymanie oleju na głowicach