Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolor Lavagrau zderzaki.


martinomen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie zderzaków czy to normalne że w pełnym słońcu wydaja sie być ciemniejsze od reszty nadwozia ktoś sie z tym spotkał przy tym kolorze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUffff juz mi lepiej dzieki :) Juz myślałem ze cos jest nie tak :decayed: . Pozdrawiam


UUUffff juz mi lepiej dzieki :) Juz myślałem ze cos jest nie tak :decayed: . Pozdrawiam

Kurde ale że aż tak DqKKIDW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo aut ma przelakierowane zderzaki ze względu na częste zarysowania przetarcia itp.sam dwa miesiące temu kupiłem auto z De i tylni zderzak miało lakierowany ale to się dowiedziałem z historii auta w serwisie Audi bo nie było to zauważalne (biały kolor),aczkolwiek z innymi kolorami są widoczne różnice między zderzakami a resztą nadwozia (plastikowy zderzak) reszta nie...ogólnie nie ma się czym przejmować.

Edytowane przez marda16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że przód też jest taki sam odcień i jak dobrze na lusterka popatrzę to też wydaja sie jakby ciemniejsze. Dziwi mnie to i drażni bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam b7 w tym kolorze i nie różni się, ziarno jest takie samo i na zderzakach i na drzwiach. Może to kwestia że lakier jest starszy i już troszkę zmatowiały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne, nie tylko przy tym kolorze

ja mam b7 w tym kolorze i nie różni się, ziarno jest takie samo i na zderzakach i na drzwiach. Może to kwestia że lakier jest starszy i już troszkę zmatowiały

Teraz to juz trochę zgłupiałem wiec jak jest ? Normalne czy też nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem, moze w nowszych modelach jest inaczej albo lakier masz zwyczajnie swiezszy. U mnie nie rozni sie a jezeli juz nawet to niezauwazalnie. To normalne wiec sie nie stresuj, moze na moim tak wyszlo i tyle.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUffff juz mi lepiej dzieki :) Juz myślałem ze cos jest nie tak :decayed: . Pozdrawiam

UUUffff juz mi lepiej dzieki :) Juz myślałem ze cos jest nie tak :decayed: . Pozdrawiam

Kurde ale że aż tak DqKKIDW.jpg

Patrząc tak na to zdjęcie to dolna strona drzwi za załamaniem niby wygląda tak samo kolorystycznie jak zderzak ciekawe czy to efekt załamania światła czy po prostu tak to było malowane może ktoś ma b8 w tym kolorze i powie jak tu jest u niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam kolor ale szczerze nie zauważyłem żeby się czymś różnił od mojej .Musze się mojej przypatrzeć pod słońce ,wtedy Ci coś więcej powiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam kolor ale szczerze nie zauważyłem żeby się czymś różnił od mojej .Musze się mojej przypatrzeć pod słońce ,wtedy Ci coś więcej powiem .

Oki czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak zrobić porządnych zdjęć .Masz tu zdj,ale ja jakoś nie stwierdziłem innego koloru .Musiał byś sobie na żywo zobaczyć i sobie porównać .
http://ifotos.pl/z/wahspwq/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...