Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RADIO CONCERT PL MENU


marcin13252

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

odrazu mówię że jestem nowy :) :) A jednocześnie nowym posiadaczem Audi b8 1. TFSI 120km i mam takie pytanie chce spolszczyć MMI (kłopot z EN) i nigdzie nie znalazłem na forum (może nie umiem szukać) zrobiłem zdjęcie swojej wersji MMI nie wiem czy to 2g czy 3g i jak do tego się zabrać.

http://www.directupload.net/file/d/4018/cc6xdyrw_jpg.htm

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zwykłe RADIO CONCERT i tego nie znajdziesz na necie :)

Znam tylko jedną firme co to robi ale cena zwala z nóg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to pieniądze ? Koszt sprzetu i przybliżony koszt montażu? Mile widziany link do tego czegoś. Głównie zależy mi na bluetooth. Od razu powiem że nie mam sterowania tym wyswietlaczem przy skrzyni biegów.

PS

poza tematem

A skąd mogę wyrwać kod silnika ?

Edytowane przez marcin13252
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to pieniądze ? Koszt sprzetu i przybliżony koszt montażu? Mile widziany link do tego czegoś. Głównie zależy mi na bluetooth.

co bys nie robił trzeba wydać kase :) teraz pytanie jaka kwote chcesz na to przeznaczyć ?

http://www.uczymyautapolskiego.pl/produkty/audi.html#!prettyPhoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, rozumiem. Mi chodzi żeby telefon był ... A ten MMI 3g / 3g+ to pewnie ze 2 tyś zł. ?

A jakie to pieniądze ? Koszt sprzetu i przybliżony koszt montażu? Mile widziany link do tego czegoś. Głównie zależy mi na bluetooth.

co bys nie robił trzeba wydać kase :) teraz pytanie jaka kwote chcesz na to przeznaczyć ?

http://www.uczymyautapolskiego.pl/produkty/audi.html#!prettyPhoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do CONCERTA Bluetooth załozenie kosztuje ok. 1 tys.

MMI 3G HIGH 3G+ to raczej za 2 tys. nie zrobisz :wink:

w twoim wypadku jest to najdrozsza opcja, min. 4 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co ja mam tzw concert... Można jakoś to zrobić żeby po polsku świeciło ?

tak mozna tylko ze to kosztuje 800 PLN .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez tego MMI 3g można żyć :) Jednak supe się tylko na bluetooth. Ale że po polsku to nie pokazuje to jestem lekko zdziwiony bo auto z PL salonu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie elementy potrzebuje żeby bluetooth/ telefon działał i dzwonił ? Ewentualnie czy w Białymstoku ktoś taki jest/ woj. podlaskie co mi to podłączy.

A można jakoś CONCERT jakoś zaktualizować / update software zrobić ? U znajomego pokazuje np stan akumulatora.

Edytowane przez marcin13252
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie elementy potrzebuje żeby bluetooth/ telefon działał i dzwonił ? Ewentualnie czy w Białymstoku ktoś taki jest/ woj. podlaskie co mi to podłączy.

A można jakoś CONCERT jakoś zaktualizować / update software zrobić ? U znajomego pokazuje np stan akumulatora.

Blutek pewno gdzieś tyle: http://allegro.pl/bluetooth-audi-a4-b8-a5-q5-s5-radiem-concert-i5117608368.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, to może od razu do kogoś mnie skierujesz to powie dokładnie czego szukać mam czy tylko mikrofon czy odbiornik bluetooth... Bo w sumie dwa dni temu kupiłem autko, i próbuje je ogarnąć i zrobić co jest mi potrzebne a teraz bardzo mi brakuje bluetooth/telefonu. We wcześniejszym aucie miałem.

Jak ogarniesz graty, to bedzie u kogo podlaczyc w białymstoku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...