Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Po wymianie uszczelek pod glowicami i rozrzadu auto zdechlo!!!


razk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy,

problem jak w tytule. Wymienilem w moim 2,8 uszczelki pod glowicami bo jedna z nich poszla. na rozgrzebanym silniku okazalo sie ze cieknie pompa wody. postanowilem tez wymienic caly rozrzad bo zblizal sie termin. Auto zostawilem u mechanika i na drugi dzien wyjechalem za granice. Odbior zostawilem mojej dziewczynie. Po odbiorze auta przejechala nim ok. 10km i z jej opisu wynika ze wszystko bylo ok. kawalek przed zjazdem do garazu auto stracilo moc: "daje mu gazu a auto wogule nie przyspiesza". doturlala sie ak na miejsce i zostawila auto na noc. rano niestety nie dalo sie go odpalic. rozrusznik kreci a silnik ani drgnie. kazalem jej dolac z 5l paliwa bo moze zaczelo brakowac. to jednak tez nie pomoglo. zastanawiajaca rzecza jest to rze podczas pruby odpalania nie swieca sie diody na przelaczniku LPG. czy przyczyna tego stanu (ze nie odpala) moze byc nie podpiety komp od LPG?

macie jakies pomysly? bo luba wydala prawie 3000zl za naprawe i suszy mi glowe ze nie ma czym jezdzic. a ja nie mam jak na odleglosc jej pomoc!

Jutro ma zapytac jeszcze mechanika ktory wymienial to wszystko, ale szczerze mowiac to tez juz zaczelem sie obawiac o moje autko no i nie chce zeby naciagali ja na niepotrzebne koszty. dodam jeszcze ze auto dojechalo warsztatu na wlasnych kolach (kopcilo troche bialym dymem ale to od wydmuchanej uszczelki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...