Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PawelTcz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siema! W moim Audi pojawił sie luz na wahaczach w tylnym zawieszeniu a jest to Quattro i tu moj problem. Można w wahaczach wymienić same tuleje czy szukać całych wahaczy? Jaki koszt? ;(
  2. czujnik wymieniony ale dalej to samo, dodam że gdy auto zimne przymula jakby sie zalewało. Gdy tylko kreska od temperatury sie ruszy już jest ok
  3. temperatura jest w normi wedlug waga
  4. czesc! po wlaczeniu zaplonu slysze jedno pikniecie jak silnik jest zimny i wtedy tez mam problem z odpaleniem auta, Odrazu na mysl przyszedl mi czujnik temperatury podono jest to czujnik 2pinowy nr3 ze zdjęcia .wiec wziolem sie za szukanie i niestety ale w moim AAH nie ma takiego! jest tylko numer 4. Co zrobić z tym fantem? Były wersje które miały tylko niebieski 4pinowy?
  5. Witajcie! czy przyczyna mulenia mojego aah (ok12sek do100kmh) moze byc czujnik polozenia walu? ma on dorobione przewody , wyglada na to ze stare sie "popsuły" i sa zaizolowane tasma. czy przewod nie powinien byc ekranowany? dodam ze strzela w tlumik i muli na lpg(blos) i benzynie
  6. siema! Mam problem z moim AAH i jego rozrządem. Mam głowice po renoncie,nowy rozrząd itp. Auto od początku mialo muła i wszyskie możliwe opcje do rozmulenia wykorzystałem. Pozostaje sprawa rozrządu czy napewno jest ok. W którym miejscu blokuje sie wałki oraz gdzie zatrzymać korbowód? może jakiś schemat?>
  7. Tak.. Własnie jestem na etapie ściągania glowicy od strony pasażera. Z tamtąd dochodzi ten dźwięk na 100% . Wszystko bedę wiedział jak ją wywale:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d07cd863ea319a04.html
  8. Czesć! Potrzebuje schemat podcisnien do 2,8 AAH cos czuje że ktoś kiedyś coś pomieszał.
  9. jestem prawie że pewien ze tego nie ma szukam szukam i lipa ciągle...
  10. Witam! Musze zmienic przepustnice w moim quattro. mam do kupienia bez czujnika położenia przepustnicy a w mojej jest dobry. Jak go po tym ustawić? Jakiś sposób?
  11. Zrobilem dziś test mały:) Na 3biegu z puszczonym pedałem sprzegła gdy świerszczało wyłączyłem silnik Dźwięk bez zmian. 2,8 mają koło dwu masowe?
  12. A co z czujnikiem położenia przepustnicy. Trzeba go ustawiać jak kupie drugą? Jeżeli kupiłbym osobno to jak go ustawić?czym sie rózni przepustnica od automata i manuala? mam do kupienia od automata. Mam do kupienia takie 1: 117 078 061 Bosch0280 120 431 078 133 154 2: 078 133 063 AK
  13. kupilbym i dzis ale nie ma dzięki za pomoc
  14. tak kupiłem. najlepsze jest ze nie moge znalesc oryginalnej przep 078 133 063 K takim numerem szukac? to jest manual

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.