Skocz do zawartości
IGNOROWANY

stuki zawieszenia tył


Kris176

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

widzę, że wiele ludzi ma podobny problem!

Proszę o pomoc, bo cholera wie co czynić....

Mam A4 B8 sedan rok prod. 2013, 1,8 TFSI, przebieg 36 tyś km, auto na gwarancji.

W moim samochodzie coś stuka wydaje mi się, że z tyłu, ale jak wjeżdzam na nierówność to z przodu też to słyszę. Coś przenosi te stuki na cały pojazd.

Tył pojazdu cały rozebrany 2 razy i sprawdzony przez Fota Groblewski, Jeździłem bez stabilizatora, z przełożonymi amorami z prawego na lewy, z otwartą klapą bagażnika wymieniono gniazda amorków z tyłu i k... stuka dalej. Byłem w autoryzowanym serwisie już 4 razy z tym samym problemem w ciągu 1 miesiąca - masakra. Zapowiedziałem się na początek lipca ponownie, ale jest to jakaś normalnie ściema !!!!

Czuje się jakbym jeździł jakąś starą taczką, a nie nowym samochodem. Auto za kupe kasy i coś napierdziela, a w serwisie kręcą się i nie wiedzą co czynić z tematem.

Może ktoś spotkał się z podobnym problemem i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami i uwagami.

Proszę o pomoc i info

Pzdr wszystkich

Kris176

Edytowane przez wrclaguna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam? Udało się znaleźć epicentrum stuków? Jak nie Fota, to może Audi Centrum sobie poradzi niedługo? Dobrze, że Groblewski będzie miał konkurencję, bo mam wrażenie, że sam serwis u niego traktuje klienta trochę jak intruza lub po prostu chcą koniecznie zaprosić Cię na serwis i zedrzeć kasę. Może konkurencja wymusi zmianę podejścia do klienta na bardziej przyjazne. To moje osobiste wrażenie.

Ja też mam stuki w (chyba) zawieszeniu lewy przód i z tyłu po prawej (jakby coś pod kanapą się przemieszczało i lekko stukało). Najgorzej jest szukać dupereli, która Ci zakłóca spokój. Niby ją namierzyłeś, a to nie to. Z tymże ja jeszcze nie zacząłem na dobre poszukiwań, bo właśnie zniechęca mnie coś takiego, o czym Ty piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam? Udało się znaleźć epicentrum stuków? Jak nie Fota, to może Audi Centrum sobie poradzi niedługo? Dobrze, że Groblewski będzie miał konkurencję, bo mam wrażenie, że sam serwis u niego traktuje klienta trochę jak intruza lub po prostu chcą koniecznie zaprosić Cię na serwis i zedrzeć kasę. Może konkurencja wymusi zmianę podejścia do klienta na bardziej przyjazne. To moje osobiste wrażenie.

Ja też mam stuki w (chyba) zawieszeniu lewy przód i z tyłu po prawej (jakby coś pod kanapą się przemieszczało i lekko stukało). Najgorzej jest szukać dupereli, która Ci zakłóca spokój. Niby ją namierzyłeś, a to nie to. Z tymże ja jeszcze nie zacząłem na dobre poszukiwań, bo właśnie zniechęca mnie coś takiego, o czym Ty piszesz :)

Cześć,

udało się znaleść to co mnie tak długi czas bardzo denerwowało.... Bardzo błacha sprawa i aż nie dowierzałem, że to mogło się tak przenosić po całym samochodzie !!!! A była to maska, która miała mocno wykręcone gumki regulacyjne i podczas dużych różnic temperatur pracowała, aż jakby blacha strzelała - coś okropnego....

Kasy ze mnie nie zdarli, bo to wszystko na reklamację, gwarancję mam przedłużoną na 4 lata.

Teraz cieszę się ciszą w samochodzie i jestem szczęśliwym użytkownikiem mojej A4 !!!

PS fajnie że powstało Centrum Gdańsk już jestem nawet po jednym przeglądzie, ale wydaje mi się, że ceny sporo wyższe jak w focie. ;((

Pozdrawiam

Edytowane przez Kris176
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...