Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak wentylatora klimatyzacji-pomocy?


tomeko89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie audi a4 b7 2.0 tfsi avant bez haka silnik BWE przy nabijaniu klimy okazało się że brakuje tego mniejszego wentylatora klimatyzacji ,to raczej chyba nie możliwe żeby ten duży chłodził klime i silnik, jest miejsce wtym plastkowym stelażu na trzy śrubki do wentylatora . Miejsca tam niewiele i iprzy zakupie nikt tego nie zauważył.

Moje pytanie jeżeli ma tam być dodatkowy wentylator to jaki bo mi etka pokazuje tylko o numerze dla silnika BUL A8E0959455N z opisem wentylator dla pojazdów z dwoma elektrycznymi wentylatorami, na alledrogo są z różnymi wtyczkami,jak zabrać się za wymianę tego jakiś schemat manual.

Gość od napełniana klimy stwierdził że nie można jeździć bez tego zwłaszcza na postoju i w korkach bo coś może wywalić co wy na to . :doh: :doh: :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przy tym silniku powinny być dwa ale to że jest klima nie oznacza że mają być dwa wentylatory, ja mam u siebie tylko jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przy tym silniku powinny być dwa ale to że jest klima nie oznacza że mają być dwa wentylatory, ja mam u siebie tylko jeden

Dziękuje kolego czyli drąże temat dalej narazie nie używam na postoju i w korkach,bo nastraszył mnie gość od klimy,może po rozgrzaniu motoru i wciśnieciu ECO klimatroniku ten jeden wentylator powinien zwiększyć obroty i po sprawie.

Witam dla potomnych w tej konfiguracji jeden wentylator chłodzi silnik a po uruchomieniu klimy zwieksza prędkość i działa z klimą i tak ma być.

Edytowane przez tomeko89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...