Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z klimatyzacją


Damiancio1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od niedawna jestem posiadaczem A4 95 rok 1.8 benzyna. Dzieje się coś z moja klimatyzacją, mianowicie od samego początku nie działała! Dmuchało tylko gorące powietrze, nie działały sterowania nawiewami, panel mrugał przez jakiś czas po włączeniu silnika i nie działało podświetlenie temperatury, działa jedynie sterowanie wiatrakiem i to czasem się samo jeszcze podkręci. Pojechalem z tym problemem na stacje zajmującą się naprawą klimy gośćiu nabił mi klimatyzacje i podłączył się komputerem pod audi. Coś tam po robil po ustawiał i klimatyzacja zaczęła chodzić wszystko ładnie pięknie nawiewy dzialaja klima chłodzi itd. Lecz gdzieś po około tygodniu przestało działać wszystko nawiewy klima i cała reszta była tylko regulacja wiatraka więc pojechałem do wspomnianej stacji jeszcze raz. Diagnosta znowu coś po robił, podpinajac sie komputerem pod audi mówie mu co sie dzieje on na to ze moze to być wina panelu sterującego. Jakies dwa dni temu problem wrócil juz nie wiem co mam zrobić. Moje pytanie brzmi czy po naprawie panelu przedstawionej na tym forum i popdlaczeniu kompa z Vagiem 4.9 to cos da???wydaje mi się ze może to wina sterowników, auto zachowuje sie tak jakby gubiło ustawienia panelu klimy, czy da się to jakos naprawic???zwracam się o pomoc.

pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz gdzie byłeś.

ewentualnie podjedź do serwisu Deptuch-a i powiedz, że jeżeli nie mają pomysłu to niech zadzwonią do Sławka na infolinię, on im wszystko wytłumaczy, co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...