Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 1.8T Quattro " Czarna audirka :) "

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Po sprzedaży poprzedniego auta, jakim był VW Golf IV 1.4 (zupełny golas) i kilkumiesięcznym śledzeniu forum przyszedł czas na prezentacje mojej Audirki ;)
Mianowicie Audi A4 B6 1.8T Quattro. Wyposażeniem nie powala ale jest zadbane i nie styrane kilometrami.
Przyjechało z Niemiec, rok 2001 przebieg 144tyś km (o dziwo prawdziwy) kolor LY9B

W środku znajdziemy podstawę czyli dwu strefowa klima, przód w elektryce ( z tyłu korby), esp, uchwyt na napoje, radio Chorus II itd..

Autko dorwałem zimową porą, więc od razu zasłużyło na porządne mycie i woskowanie :)
2jpg_waaweps.jpg
108698614_waawehx.jpg

Pierwszym modem było założenie adaptera do radia z USB i Minijack, gdyż z kasetami niestety ciężko żyć :D

Przyszedł również czas na zmianę zimowych kół, oryginalne 16-tki d*py nie urywały więc zaczęły się poszukiwania :P
Padło na Ori 18" z Audi S3, szybka przymiarka:
Plik-1807_waawepa.jpg

No i prezentuje się obecnie tak:
Plik-1807_waawepq.jpg

Niestety przy kupnie nie obyło się bez baboli, tylny zderzak przerysowany i klapa z delikatną wgniotką :(
Dziś odebrany od lakiernika, wpadła nowa klapa i zderzak dostał nowy lakierek :) :)
Z kasmetycznych spraw chciałbym dopieścić jeszcze wewnątrz przełączniki (świateł i szyb) guma zdarta - norma :P

Plany na kolejne mody:
- Dystanse do felg
- Kilka cm w dół (prawdopodobnie same sprężyny -30)
- Kiera z B7 multi 3 ramienna
- Odblokować FIS
- Chip
- Xenon
- Podświetlenie LEDowe
- Większe końcówki wydechu


Chętnie poczytam wasze rady co dopieścić, zmienić aby nabrała trochę uroku :)
Na pewno będę na bieżąco wrzucał fotki z prac i efektów :)

Liczę na pomocne komentarze :)
Pozdrawiam :wink:




Edytowane przez Kamil93p

Opublikowano

Fajna furka na fajne mody a wiem co mówię ;-)

Nie baw się w chipy tylko wkładaj k03s wtryski icka i rob minimum 240ps bo to ciężka buda i dopiero taką mocą w miarę jedzie.

Opublikowano

Jak się decydujesz na wymianę kiery to szukaj od B8 wszystko pasuje tak jak z B7

Opublikowano

Niezły przebieg :D jak nówka hehe :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.