Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wozidło LBn kowala 1.8t Q+G

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam stwierdziłem ,że pokażę co zakupiłem po tak długim czasie:) mój małysz;) może z lbn pare ludzi go już widziało na drodze

Auto ogólnie 1.8t qauttro 163km 2004r. po lekkim chipie zagazowane stag zielone hana i takie tam:)

wyposażone całkiem całkiem, nie mam czasu na długie opisy:)

przydały by się ramki klubowe ale cały czas odkładam ich zakup...

pozdro i szerokości

http://www.directupload.net/file/d/4054/yea2y6cl_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4054/ucp2ylhf_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4054/xrni4fl3_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4054/3p4f3mfz_jpg.htm

Opublikowano

Super kolorek, choruje na taką :)

Opublikowano

Siemka ladniutkie kombi w super kolorku jakieś.plany modow

Opublikowano
  • Autor

raczej modów jako takich nie planuje bo w sumie auto mi się podoba wiadomo mogły by być zderzaczki od S ale oduczyłem się już pakowania w auto kasy która nie musi byc pakowana bez powodu:D

w najbliższym czasie przetoczenie tarcz wymiana klocków

wymiana może sprysków na mgiełkowe bo te są...słabe

gdzieś mi cieknie z jednego spryskiwacza płyn do szyb muszę to zlokalizować

zakupić opony na zimę i fele

za rok poszukać nowych opon na lato:P, po prostu podstawowe sprawy użytkowania:)

do tej pory wymieniłem podświetlenie tablic na ledowe

zrobiłem rozrząd,wymieniłem zawór upustowy i parę innych pierdół

miałem robić chip ale okazało się ,że juz jest i to całkiem dobrze zrobiony , oleju nie bierze więc też nie mam tego zmartwienia:)

a w quattro jeździ się naprawde fajnie:D

Opublikowano

Super kolor! Daj większe końcówki na tył i będzie lalka :D

Opublikowano
  • Autor

Kolor również dla mnie mega, dzięki maniaki;)

Co do końcówek zapodaj jakieś dla przykładu

Edytowane przez kowal88

Opublikowano

Kolor również dla mnie mega, dzięki maniaki;)

Co do końcówek zapodaj jakieś dla przykładu

Sprawdź te ulter n1-90rs

Albo generalnie coś ulter'a, pasuje ładnie ;)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

http://www.directupload.net/file/d/4231/uix5upkv_jpg.htm

może ktoś podpowie jaki kolor felg walnąć , ponieważ obecne są lekko do poprawki (dziewczyna optarła na krawężniku;) )

Opublikowano

Może jakiś grafit... albo biały?

Alternatora czasem w niej nie robiłeś?

Opublikowano

Też proponuje grafit

Edytowane przez Przemox6

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Może jakiś grafit... albo biały?

Alternatora czasem w niej nie robiłeś?

a robiłem zgadza się na samym początku;) a skąd wiesz:D?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.