Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów 1.9 TDI 2000r. ASV Dziwny objaw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Proszę o analizę logów. Co do zauważonych objawów: Turbo od dołu wogóle nie ciągnie. Moje przypuszczenia padają na zapieczoną/zablokowaną sztangę turbiny. Ale przy okazji może wyjdą inne różne usterki. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.



Pacjent to: Seat Leon 1.9 TDI 110KM ASV 2000r.


Umieszczam w tym dziale ponieważ w dziale Inne marki mam nikłe szanse że ktoś mi pomoże. Dziękuję i pozdrawiam



Statyczne:



VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs


VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs


VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs


VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs



Dynamiczne:



VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs


VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs


VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs



Basic Settings



VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs


VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs


VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs


VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs


Opublikowano

kąt na pompie do lekkiej korekty

sterowanie turbo i egr nie pracuje wogóle - podciśnienia do sprawdzenia - może jakiś wężyk jest dziurawy, albo spadł, albo ucieka przez uszkodzony któryś zawór.

wspomaganie hamulców pewnie słabo działa ?

wszystkich logów nie sprawdzałem - tylko te z opisu usterki

Opublikowano
  • Autor

Sterowanie turbo czyli n75? Jak robiłem test sztangi i ściągnąłem wężyk to raz zasysslo raz nie. Ale jak podpialem wężyk to sztanga wogole się nie rusza.

Opublikowano

Na przyszłości loguje się każdą gr osobno podłączyć wakuometr sprawdzić podcisnienie na pompie ma być 0.9 na n75 0.7

Opublikowano

Sterowanie turbo czyli n75? Jak robiłem test sztangi i ściągnąłem wężyk to raz zasysslo raz nie. Ale jak podpialem wężyk to sztanga wogole się nie rusza.

czyli albo tak zapieczone !?!?!??! albo ew gruszka dziurawa, ale to pewnie byś coś słyszał syczenie

jak nie masz czym zmierzyć podciśnień - wartości kolega wyżej to ew na zgaszonym strzykawa lekarska duża i nią zrobić spore podciśnienie i zobaczyć czy sie coś ruszy albo nie syczy. Ew spróbowac rozruszać ręcznie, próbując ruszyć sztangę w stronę gruchy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.