Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniłem radio na 2DIN i nie mam kodu POMOCY!


mbedi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, dziś po kilku miesiącach od kupienia radia w końcu udało mi się wymienić kosz w A4 CABRIO z 1 na 2DIN i założyłem radyjko ale dokładnie nie wiem jaki to model, jest to 2DIN nawigacja z czerwonym wyświetlaczem chyba BNS i tu zonk bo gość który mi je sprzedał nie podał mi kodu a nie mogę znaleźć do niego kontaktu bo kupiłem je chyba w kwietniu. Czy jest szansa na wygenerowanie kodu do radia? Myślałem o serwisie ale tam zazwyczaj chcą VIN auta a z niego wyjdzie całkowicie inne radio niż mam. Radyjko świeci i pyta o kod ale nie wiem co zrobić. Drugi problem jest taki że nie podświetlają się przyciski na czerwono ponieważ jest ono połączone z ISO złączem które kupiłem na giełdzie ale myślę że z tym sobie poradzę jak znajdę pin pod który ma się podłączyć sterowanie świateł, wtedy wyświetlacz może będzie mniej intensywnie świecić bo razi w oczy wieczorem. Jak zdobyć PIN do niego POMOCY!!!!!!

Czytałem o jakiś kalkulatorach kodów ale czy to zadziała? Mam numer seryjny radia i part number ale nie wiem gdzie wygenerować kod, nie chcę go usuwać, a że radyjko jest z legalnego źródła chcę by działało jak fabryka go stworzyła. Pewnie jak je uruchomię będę miał znowu pytania ale to już wrzucę jak zagra.

Pozdrawiam Audimaniaków


Nikt nie podpowie co mam zrobić? Nie liczę na to że ktoś mi poda kod bo to nie zgodne chyba z regulaminem ale liczę na wskazówki jak zdobyć kod i czy potem będzie się dało w radiu zmienić VIN aby już nie pytał o kod za każdym razem kiedy odłączy się akumulator.

Edytowane przez mbedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...