Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NIE MOŻNA WYŁĄCZyĆ "ECON" - błąd 00819


americ9nos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem auto z niedzialającą klimatyzacją, a konkretnie z błędem w komputerze o kodzie 00819, co znaczy, że uszszkodzony jest czujnik wysokiego ciśnienia G65. Po wymianie czujnika wyświetla się ten sam błąd, szukam przyczyny usterki i bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Opiszę dokładniej co dzieje się w moim samochodzie po włączeniu klimatyzacji. Gdy włączona jest klimatyzacja cały czas świeci się przycisk ECON i nawet po włączaniu opcji AUTO nie można wyłączyć ECON, w czym może być problem ?, oczywiście klimatyzacja cały czas nie działa :( Jest także problem z ustawianiem siły nawiewu i temperatury, czy to może być błąd w ustawieniach CLIMATRONIC'a, a może usterka mechaniczna ? Słyszxałem, że to mogą być zagięte przewody, zepsuty panel ustawień itp. A może tylko dostałem zepsuty czujnik w sklepie ??? Może ktoś miał podobny problem, wtedy bardzo proszę o podpowiedź.

W klimatyzacji został uzupełniony czynnik i nie ucieka.

Edytowane przez americ9nos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na vagu czy sterownik widzi i jakie widzi ciśnienie w układzie.... możliwe że sterownik sie zbuntował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję za szybką odpowiedź, nie do końca wiem o jaki sterownik chodzi, czy to oprogramowanie, czy może jakiś element elektryczny w samochodzie, ale bo jakis program w samochodzie może, proszę o wyjaśnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...