Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PLUSY i MINUSY MMI 3G+ SIM i nowszych


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jak w temacie piszcie.

Ja zacznę od tych które są przedstawione przez serwisy nie do końca czujące ten system:

" 14 000 zł za fabryczną nawigację. Absurd?"

"za tak ogromną sumę otrzymamy nawigację, która będzie zdecydowanie lepsza od sprzętu w smartfonie czy tradycyjnej przenośnej nawigacji samochodowej?"

"Ale zanim Audi wpadnie w samozachwyt: kubeł zimnej wody."

"Kojarzy się to przede wszystkim ze słynnymi obrazami Google Earth i zdjęciami Street View. To bardzo fajne gadżety. I przede wszystkim gadżety. Na co dzień wolę tradycyjną mapę, która jest najzwyczajniej w świecie: najbardziej czytelna."

"Innymi słowy: z Audi podróżuje się głównymi drogami, co oznacza większe prawdopodobieństwo trafienia na zator. Ale wbrew pozorom i większy spokój, bo nie ma cwaniactwa na miarę współczesnych aplikacji z korkami w trybie on-line."

"Skoro możesz sobie pozwolić na Audi to i na nawigację MMI także. Cena opcji podobnie jak u konkurencji jest absurdalna."

"Niemniej powodem do frustracji może być to, że póki co z nawigacja za ponad 14 000 zł po prostu wylądujecie w korku w Polsce. I co najwyżej będzie to dostojny i powolny przejazd w porównaniu z cwaniakami z aplikacjami w smartfonach."

CO WY NA TO? JAKIE MACIE DOŚWIADCZENIA Z MMI ONLINE?

Edytowane przez SenseiAdik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza na polskie jest Automapa i żadna farbryczna navi jej nie dorówna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza na polskie jest Automapa i żadna farbryczna navi jej nie dorówna

Ja tam wolałem iGO od automapy, gdzie wygląd i dodatki, oraz możliwości modyfikacji były dużo większe, a prowadzenie do celu takie samo.. Piszę w czasie przeszłym bo teraz mam fabryczną.

Wracając do pytania to jeszcze dodałbym chore ceny aktualizacji w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...