Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 2.5 TDI V6 <<< PIWQ >>>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie ;)

Jestem szczęśliwym Posiadaczem malutkiej niuni :) Coś nieziemskiego ;)

Napęd QUATTRO ( Ktoś nie jeździł niech spróbuje ) Nigdy wiecej przód, tył napęd---Tylko QUATTRO ! ! ! I <3 Quattro

Autko kupione z pod okolic Krakowa

Do delikatnych prac lakierniczych (Zrobione)

Nie żałuje zakupu mimo wielu nie pozytywnych opinii

Pokochałem te autko jak zadne inne

Oczko w mojej Głowie a tu kilka zdjec po mojej pielegnacji :)

Przebieg Kupiony nie całe 313k w chwili obecnej 316k ( przez mc ) :D

Żadnych problemów :D oprócz alternatora który się wysłużył w trasie :/

64mcvfjr.jpg

dgdesvtf.jpg

pnzygqyd.jpg

Autko w planach jest zrobienia wizualnie cos do S4 :) ale najpierw zadbac o serce które jest najwazniejsze :)

Pozdrawiam

P.S. Przyjme kazde słowo krytyki , ale tez prosze o opinie i doswiadczenie na temat tego modelu silnika, Dzieki i piona :)

Opublikowano

Bezawaryjności. Witaj w klubie posiadacyz 2,5 tdi. :)

Opublikowano

te 2.5 Tdi byly juz poprawione ?

Opublikowano
  • Autor

te właśnie modele co o nich czytałem właśnie usterki tego modelu w quatttro zostaly wyeliminowane. Juz nie jeden mechanik mowil ze te regeneracje silnika są o wiele lepsze od 153 km i 163 km :D


Rederyk78 aby bezawaryjnosci :) oczywiście przyczepności i szerokosci życzę :)

quattro love <3

Opublikowano

Witam w gronie v6 ładna sztuka.też jestem posiadaczem 2.5 quattro super jak dlamnie pozdrawiam i powodzenia w modach

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Mariusz :) Czyli Wybór dobry :) przyczepności dla klubowiczów ;)

Opublikowano

spox nie ma za co najwazniejesze zeby dbac o motor i i bedzie ok sam miałem obawy

puki co moja 2.5 l ma 200.tys przebiegu o ile to prawda a mysle ze raczej tak od wymiany oleju do wymiany ani grama nie wzioła z wałkami cisza i z reszta bynajmniej jak narazie tez jedyne co mnie boli w niej strasznie mułowaty dół pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

U mnie jest pewny 316k (teraz) przebieg, jak kupywałem mial 312k, w ciagu tego mc kiedy zrobiłem 4000km padł mi alternator orginalny!!! był juz regenerowany ;) Leje olej 5w40 mechanik mi doradzil mobila1 bodajże 3000, nic nie bierze oleju ani grama ;) (wczesniej lany był castrola 5w40 nie wiem czemu) pompe paliwa robił wczesniejszy własciciel, rozrzad przy 245k był robiony kompletny, turbo suchutkie, Egr czysciutki nic nie ma zadnych wycieków na cały silniku i podzespołach (jedynie na łaczeniu silnika i skrzyni ale podobno to normalne). Tylko mam takie pytanie co do rozrzadu wiadomo swoje kosztuje ale czy to prawda (z waszego doswiadczenia) ze wytrzymuje do120k km? bo ja tak mysle ze jak bedzie sie zblizało ok100k km po wymiane to cos zaczac dzialac. Co o tym sadzicie? i co mozecie doradzic zeby utrzymac silnik w jak najlepszej kondycji?

Oczywiscie z gory dzieki za odpowiedzi

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.