Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rederyk78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rederyk78

  1. O widzę że Targa będzie ?
  2. Rederyk78 odpowiedział(a) na kacyk44 temat w Audi A4/S4 B6
    Z tego co się orientuję MS Design był pakietem dostępnym na zamówienie w salonach Audi.
  3. Rederyk78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie do kogo można uderzyć po mapę do RNS-a?
  4. Mam nadzieję że admin puści. Wklejam link z forum większego brata a4. Moim zdaniem lektura obowiązkowa dla posiadaczy 2,5 tdi. https://a6forum.pl/silniki-2-5-tdi-v6-przeglad-wszystkich-odmian-i-typow-t43.html
  5. Witam. Na jaki silnik się zdecydowałeś?
  6. Rederyk78 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam. Panowie dajcie na priv namiar na Kaja. Wymieniałem telefon i nie wiem czy mam aktualny. A może Kaju się odezwie. Pozdro.
  7. Rederyk78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. Poszukaj na FB Nosb Performance. Było tam czerwone audi ze stanów przerobione z 2,0 tfsi na 2,7. Użytkownik był u nas chyba na forum i używał jej jako taksówki.
  9. Rederyk78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    OK. Dziękuje.
  10. Rederyk78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie. Pytanie na szybko : po zmianie kierownicy na kierownicę od b8 musiałem kodować sterownik ABS, ponieważ mam założone hamulce od s4, próbowałem zakodować na te hamulce ale sterownik bosh 5.7 nie przyjmuje więc kodowałem na 320. Czy tak ma być i nie można przy dieslu skodować hamulcy od S4?
  11. Rederyk78 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    C7 SQUADRON
  12. Rederyk78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.bmcustoms.pl/
  13. Rederyk78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A te z b6 nie powinno być 7n6? 1nk nie było w b7? Panowie był gdzieś rysunek z wymiarami przy montażu anteny dachowej (shark). Przeszukałem internety ale nie mogę znaleźć. Poratuje ktoś rysunkiem albo odeśle do właściwego działu?
  14. Rederyk78 odpowiedział(a) na rosiaksdz temat w Audi A4 B6/B7
    Robił. . Będzie na forum. Nie obyło sie bez grubszej rzeźby np ciecie i spawanie wnęki koła zapasowego. CZytaj od razu temat jego auta. Pozdro.
  15. Witam. Czy mógłbyś dać namiar na kolegę daniels od licznika ? Może byść na priv. Pozdrawiam
  16. Rederyk78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy jak zakładaliście stabilizator od RS-a z przodu to on kształtem pasował P&P czy odstaje jakoś ?
  17. Panowie . Przy zakładaniu zacisków (S4) z tyłu mechanik stwierdził że przewody sztywne są już dość mocno skorodowane. Jest może jakiś temat jak się to wymienia, ile to kosztuje i tym podobne? bo jakoś nic nie mogę znaleźć.
  18. Rederyk78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękuje ale to są do reflektora czy te na pasie przednim ? Tam są dwie przy reflektorze z podkładkami ale mocują nie lampę a pas. P
  19. Rederyk78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Panowie potrzebuję 2 śrub z pasa przedniego górnych przy mocowaniu reflektorów lub ich numerów. Nie mogę znaleźć w ETCE.
  20. Rederyk78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przekaźnik masz od zwykłej wersji?
  21. Rederyk78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki
  22. Rederyk78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebuje wymiary standardowych śrub do felg
  23. Rederyk78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Brakuje cm ale do hebli z S4 300mm.
  24. Rederyk78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chciałbym pod koniec maja ale oczywiście najpierw będę dzwonił.
  25. Rederyk78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Interesowałem się tym modem ale nie wiem jak to będzie działało z CLH i składaniem lusterek. A na moje pytanie do tej firmy odpowiedzieli że nie wiedzą. Podejrzewam że w nocy trzeba będzie używać przycisku z kluczyka. Zestaw tem posiada własny immobilajzer.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.