Treść opublikowana przez Rederyk78
-
[A4 B6 Cabrio] adiego
O widzę że Targa będzie ?
-
Audi a4 b6 avf
Z tego co się orientuję MS Design był pakietem dostępnym na zamówienie w salonach Audi.
-
B6 DIVISION
Panowie do kogo można uderzyć po mapę do RNS-a?
-
Co lepsze? Słupek czy Kompletny silnik
Mam nadzieję że admin puści. Wklejam link z forum większego brata a4. Moim zdaniem lektura obowiązkowa dla posiadaczy 2,5 tdi. https://a6forum.pl/silniki-2-5-tdi-v6-przeglad-wszystkich-odmian-i-typow-t43.html
-
A4 wizualnie S4 B6 niebieska piękność że środkiem od RS4
Witam. Na jaki silnik się zdecydowałeś?
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
- swap silnika 2.7biturbo do b7 2.0tfsi
Poszukaj na FB Nosb Performance. Było tam czerwone audi ze stanów przerobione z 2,0 tfsi na 2,7. Użytkownik był u nas chyba na forum i używał jej jako taksówki.- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Panowie. Pytanie na szybko : po zmianie kierownicy na kierownicę od b8 musiałem kodować sterownik ABS, ponieważ mam założone hamulce od s4, próbowałem zakodować na te hamulce ale sterownik bosh 5.7 nie przyjmuje więc kodowałem na 320. Czy tak ma być i nie można przy dieslu skodować hamulcy od S4?- C7 Resident
- B6 DIVISION
http://www.bmcustoms.pl/- B6 DIVISION
A te z b6 nie powinno być 7n6? 1nk nie było w b7? Panowie był gdzieś rysunek z wymiarami przy montażu anteny dachowej (shark). Przeszukałem internety ale nie mogę znaleźć. Poratuje ktoś rysunkiem albo odeśle do właściwego działu?- Wydech RS4 w A4
Robił. . Będzie na forum. Nie obyło sie bez grubszej rzeźby np ciecie i spawanie wnęki koła zapasowego. CZytaj od razu temat jego auta. Pozdro.- [A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Witam. Czy mógłbyś dać namiar na kolegę daniels od licznika ? Może byść na priv. Pozdrawiam- B6 DIVISION
Panowie czy jak zakładaliście stabilizator od RS-a z przodu to on kształtem pasował P&P czy odstaje jakoś ?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie . Przy zakładaniu zacisków (S4) z tyłu mechanik stwierdził że przewody sztywne są już dość mocno skorodowane. Jest może jakiś temat jak się to wymienia, ile to kosztuje i tym podobne? bo jakoś nic nie mogę znaleźć.- B6 DIVISION
Dziękuje ale to są do reflektora czy te na pasie przednim ? Tam są dwie przy reflektorze z podkładkami ale mocują nie lampę a pas. P- B6 DIVISION
Witam. Panowie potrzebuję 2 śrub z pasa przedniego górnych przy mocowaniu reflektorów lub ich numerów. Nie mogę znaleźć w ETCE.- B6 DIVISION
Przekaźnik masz od zwykłej wersji?- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Panowie potrzebuje wymiary standardowych śrub do felg- B6 DIVISION
Brakuje cm ale do hebli z S4 300mm.- B6 DIVISION
Chciałbym pod koniec maja ale oczywiście najpierw będę dzwonił.- B6 DIVISION
Interesowałem się tym modem ale nie wiem jak to będzie działało z CLH i składaniem lusterek. A na moje pytanie do tej firmy odpowiedzieli że nie wiedzą. Podejrzewam że w nocy trzeba będzie używać przycisku z kluczyka. Zestaw tem posiada własny immobilajzer. - swap silnika 2.7biturbo do b7 2.0tfsi