Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pompowtryskiwacze


piotrka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Koledzy potrzebuję sprawdzić w jakiej są kondycji pompowtryskiwacze w mojej a4 b6 diesel 131 KM 96 KW silnik AVF na stole u fachowca we wrocku lub niedalekiej okolicy.

Znacie kogoś kto wykonuje tą usługę ? podajcie namiary na warsztat, gościa.

Dziękuję.

Pozdrawiam.

Edytowane przez piotrka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrocku chyba bedzie ciężko znależć wiem że regenerują w Nadarzynie tam chłopaki z forum wysyłają jak chcesz jutro bedzie u mnie gośc na pranie z bosch serwis zapytam go czy u niego spawdzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Kolego za odpowiedź.

Wczoraj ogarnąłem temat w Jordanowie.

Obecnie jestem na etapie szyukania pewnych wtrysków kpl.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc w Bd serwis na żmigrodzkiej 251 sprawdzają pompowtryski koszt 120 zł szt regeneracja coś ponad 800 zł na oryginalnych częściach.

Może w tym temacie dopiszemy gdzie jeszcze i jakim kosztyem można spradzić i zregeneroweać pompki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka w Jordanowie ul mleczna 5 sprawdzenie 35 zyla za szt zapłaciłem o regenerację nie pytałem bo regeneracja mnie nie interesowała gdyż w opiniach lepiej kupić używki sprawdzić je czy trzymają parametry niż regenerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sprawdzają pompowtryski koszt 120 zł szt regeneracja coś ponad 800 zł na oryginalnych częściach.

Cena dotyczy sztuki? Bo wszędzie po internetach jak patrzę to koło 300pln/sztuka regeneracja kosztuje.
A niestety jestem na etapie gdzei będę musiał wymienić/zregenerować pompowtryski w a3 1.9TDI 130KM ASZ.
Różnica wynika z tego, że jest to inny silnik?
No i jak wygląda ta gwarancja 12 miesięczna na taką regeneracje? Reklamował to kiedyś ktoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...