Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nawigacja biało-czerwona przy zegarach - problem + mapy


kkarolciaa90

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć forumowicze ;-)

Bardzo proszę nie przekreślać mnie na starcie tylko pomóc albo przekierować na konkretny topic.

Kilka dni temu miałam stłuczkę. Pewna Pani skasowała mi prawą stronę samochodu. Po wszystkim okazało się również, że nie działa wyświetlacz pomiędzy zegarami (średnie spalanie, ilość paliwa i navi). Wyświetlacz świeci na biało. Co jakiś czas wraca do normy i znowu to samo. Po 'puknięciu' w szybkę wraca do normy. Macie pomysł co jest grane?? w Kosztorysie od ubezpieczalni brak wyceny tej konkretnej szkody z notką, że po ekspertyzie, która stwierdzi, że uszkodzenie nastąpiło w wyniku zderzenia zwrócą wartość faktury. Zastanawiam się tylko gdzie zasięgnąć porady, ekspertyzy itd. Czy wystarczy rozmontować liczniki albo szykuje się większa robota?

Kolejna sprawa to mapki. Zależy mi na Europie (PL, CZ, SK, DE). Mam tylko oryginalnego Blaupunkta na Niemcy - 2005 ;o. Parę lat temu nagrywałam płytki ale przy którejś z kolei się poddałam dlatego myślę o zakupie oryginału albo zaufaniu komuś, kto jest w tym temacie bardziej doświadczony ;)

Pozdrawiam i dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze tasma sie poluzowala lub jakis inny kabel i daltego nie laczy :) Najlepiej by bylo to rozebrac i sprawdzic :)

btw, zly dzial :)

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...