Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] mam org kaseciaka audi ni mysle na org CD audi, proszeo opinie itp.


zaba84

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Posiadam a4 z 96 roku i mam tam zamontowane org radio na kasety "AUDI BETA ... " i mysle nad zmiana radyjka na CD.

I teraz do was pytanie koledzy:

Zastanawiam sie nad jakims radyjkiem do ok 350zl, niewiem czy kupic jakiegos kenwooda, jvc czy inne jakies czy moze zakupic orginalne radio AUDI tylko ze na CD.

Co do jakiegos radyjka nieorginalnego audi drazni mnie to ze bedzie czy trzeba zmniejszac otwor pod radjo, natomiast jezeli chodzi o orginalne radyjko AUDI niewiem jakie by podeszlo i jakie wogole one ma parametry i czy jak cos to czy dalo by sie podpiac pod nie wzmacniacz.

Panowie jak myslicie co leprze;) :blink::mysli: :mysli:

Z gory dzieki za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem będzie Concert CD z Audi A6 np. takie http://allegro.pl/item466459861_audi_concert_a2_a3_a4_a6_tt_chowane_galki_okazja.html

no o czyms takim myslalem wlasnie.... radyjko nawet mi sie podoba i jest org i nie trzeba otworu pod radjo zminiejszac;)..ale pytanie czy moze podnie podpiac potem wzmacniacz.....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytanie - po co Ci wzmacniacz ???

bo oblukalem zee w sedanie jest dlugi bagaznik i ladnie sie komponuje pod oparcie siedzien jakis subofer..;) a samo radio chyba nie naglosni subofera..;)

jak myslicie co leprze org audi czy jakies org ale nie audi..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma inne zdanie tu na forum a4 wiekszosc powie ze woli ori na a ja wole cos innego mam te zaslepki po bokach radia i mi to nie przeszkadza wiec to w sumie do ciebie nalezy decyzja... jak kupisz nie ori radio to najwazniejsze zeby bylo podswietlane na czerwono :decayed: bo na niebiesko raczej napewno nie bedzie pasowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz instalacje glosnikow na tyl bo beta miala chyba wyjscie tylko na dwa glosniki?

niewiem czy mam instalacje...wiem ze mam 4 glosniki... po 2 w drzwiach przednich...

kazdy ma inne zdanie tu na forum a4 wiekszosc powie ze woli ori na a ja wole cos innego mam te zaslepki po bokach radia i mi to nie przeszkadza wiec to w sumie do ciebie nalezy decyzja... jak kupisz nie ori radio to najwazniejsze zeby bylo podswietlane na czerwono :decayed: bo na niebiesko raczej napewno nie bedzie pasowalo

nie no to napewno podswietlane na czerwono bedzie jak cos ale wlasnie sam juz niewiem ci bedzie lepsiejsze... :([br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 21:07_________________________________________________a wlanie..... tak lukalem na allegro i org radja audi na cd chodza ok 350 w gore...a za 350 to juz mozna nawet cos kakretnego kupic ale nie org audi.....

jeden znajomy mi powiedzial ze te org audi sa porzadne moze nie maja tyle bajerow co te nie org audi ale sa porzadne :blink: :blink: :blink: :blink: :mysli::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie masz tylu... co do ori radia to jezeli chcesz zeby ci gralo cos wiecej niz przod to bez wzmaka i ciagniecia kabli sie nie obejdzie kazde radio audi nie ma wzmocnionego sygnalu na tyl i dlatego ori glosniki sa razem ze wzmacniaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radia ori mają jedną niesamowitą zaletę - wyglądem tylko one idealnie pasują do kokpitu w A4. Żadne radio nie ori nie wkomponuje się tak pięknie we wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radia ori mają jedną niesamowitą zaletę - wyglądem tylko one idealnie pasują do kokpitu w A4. Żadne radio nie ori nie wkomponuje się tak pięknie we wnętrze.

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... kruca bomba.. toi w co tu zainwestowac.....

oczywiscie chce tez dolozyc glosniki na tylna polke...no i z czasem wzmacniacz i suba... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...