Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8] Moja Audiczka :-)


jay_zzA4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie mam w planach felgi 17" takie jak ma bodajze bartass i kunio ma do sprzedanie tylko ze on ma 18 a nie 17 ale wzor ten sam :P:P auta obnizac nie bede bo to na polskie drogi to nie ma sensu :/ mialem wczesniejsze auto obnizone i mam dosc :/ moze to lepiej dla mojej A4 bo nauczylem sie sprawnie omijac kazda najmniejsza dziure, ale tego auta juz nie obnize. Oczywiscie kazdy ma swoje gusta itd itp. mnie osobiscie sie bardzo podoba obnizona A4 ale ja zostane przy seryjnym tez fajnie wyglada z 17", i tez nikomu nie polecam obnizania auta na polskie drogi, moze za jakies 20 lat to sie zmieni. Oczywiscie kazdy zrobic jak mu sie podoba, ja tylko wyrazam swoja opinie. Pewnie z czasem wrzuce jeszcze inne lampki do przodu na te z rocznika 99-00. Tylnych zmieniac nie bede bo wedlug mnie te wygladaja najlepiej :-) No i jakis sprzecik grajacy :P wymienie glosniki moze dam 16 do przodu plus wzmak i subwoofer, to akurat juz mam, lezy w pokoju ale musze kupic kable i znalezc wolny dzien, lub dwa.

A co do slinika tak jak Shiller napisal.... jak to sie mowi w miare jedzenia apetyt rosnie.

Silnik jest jaki jest, i jestem z niego zadowolony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...