pytanie o addapter usb bluetooth

Radex121

Witem serdecznie

Jestem w trakcje montażu radia Concert III przeróbki wzmacniacza anteny na AF itp i sie tak dzis zastanawiałem żeby sobie odrazu zamontować jakis adapter do bluetooth dzis natrafiłem na cos takiego

Bluetooth + usb + karta sd + mały jack + mikrofon musiał bym tylko przerobić wtyczke bo przy tym jest mini iso a w Concert II jest inna wtyczka ale to nie problem co o tym myślicie ?

I tez chodzi mi po głowie montaż oryginalnego bluetootha do audi tylko nie wiem jak to się będzie jadło z Conccert III bo z tego co czytam na forum to wszędzie widze ze ludzie mają bluetootha razem z RNS a nie ze zwykłym radiem .

Jest możliwość podłączenia bluetootha z Concert III + mikrofon tak aby działała normalnie rozmowa telefoniczna i puszczanie muzyki z telefonu itp. ?

i to mój dylemat ori czy to z ebaya montować .... :( co powiecie co radzicie ?

Edytowane przez Radex121