Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zespolony przełącznik kierunkowskazów (A4 Avant B6 130KM)


jancewicz01

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

ostatnio zaczęły ponownie nawalać mi kierunkowskazy (załącząm lewy -> miga prawy albo odwrotnie, albo w ogóle nie miga); jakieś 2 lata temu miałem podobny problem (dodatkowo nawalały długie i klakson) ale pewien elektryk coś tam ponaprawiał i do nie dawna wszystko chodziło ok. Problem kierunkowskazów niestety powrócił, elektryk stwierdził, że nie ma sensu już tego naprawiać i polecił wymienić zespolony przełącznik kierunkowskazów. Ok. Wysłałem zapytanie do dwóch ASO Audi / VW ale niestety moje zapytania pozostały bez odpowiedzi. W necie jest sporo ofert na nowe zamienniki bądź oryginalne używki ale zauważyłem, że jest mnóstwo wersji takiego przełącznika... Stąd prośba do szanownych forumowiczów o pomoc.

Auto:

Audi A4 Avant 1.9 TDI 130KM, B6 (2001 - 2004) rok. prod. 2004, silnik AVF. Jest tempomat ale nie ma pełnego FIS (czyli prawa manetka bez "guziczka").

Szukając na google znalazłem wersje pasujące do mojego modelu 8E0953513 lub 4E0953513 - nie wiem co je różni a dodatkowo na końcu każdego kodu znajdują się jeszcze dodakowo literki, np. 4E0953513A.

Jaki przełącznik powinienem nabyć?

przeszukałem forum ale również nie znalazłem konkretów (może po prostu źle szukałem więc z góry przepraszam...)

Będę wdzięczny za pomoc!

pozdrawiam,

jancewicz

Edytowane przez jancewicz01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw kolego ogłoszenie na forum w dziale "Sprzedam" i na pewno ktoś się znajdzie. Manetka kierunkowskazu nie stanowi jednolitej całości z manetką wycieraczek, więc nie potrzebujesz wymieniać prawej, tylko samą lewą. Tempomatu też nie ruszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...