Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana zawieszenia 1BV


Jarek882

Rekomendowane odpowiedzi

WItam! wymieniam aktualnie zawieszenie zdecdowałem sie na firme RTS polecaną przez znajomego i przyszedł mi komplet wahaczy i mechanik mi powiedzial ze nie pasują końcówki drążków bo są do zawieszenia komfortowego a ja mam 1bv no to umówiłem się ze sprzedającym ze wymieni na te 1bv i teraz moje pytanie czy będą odczuwalne różnice w prowadzeniu twardości auta przy wahaczach do komfrotowego zawieszenia ?

Zakładał ktoś u siebie takie zawieszenie mając 1bv ?


Zawieszenie wymienione tylko teraz przód poszedł do góry o jakieś pół palca między nadkolem a opona wcześniej mieściły się dwa i było trochę luzu a teraz wchodzą 3 na styk. Możliwe to jest ze na starym zawieszeniu bardziej usiadł z czasem?

Wysłane z mojej Sony Xperia z2 za pomocą Tapatalk.
619f1eff3d807b6e774720c443b2f0f9.jpg719be7382342297237500a300fb48403.jpg

Wysłane z mojej Sony Xperia z2 za pomocą Tapatalk. Edytowane przez Jarek882
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie są kolory bo nie mam auta. Ale auto trochę się obniżyło po czasie. Jeszcze trochę pojezdze i będzie tak jak wcześniej.

Wysłane z mojej Sony Xperia z2 za pomocą Tapatalk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a potrzebuję ze 2cm w dół .

wymień sobie talerzyki na amortyzatorach na te z b5 slina, zejdzie troszke w dół

a tak poza tym, zawsze jak się jakie gumy wymienia, to muszą się ułożyć, uklepać... nowe zawsze podniosą auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi koncówkami to chyba zalezy od roku produckji?który masz rok auta?wiem ze te z poczatku mialy mniejsza srednie lub odwronie,17 i 19mm?watpie ze to cos z komfortem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...