Treść opublikowana przez tygrysek83
-
zawieszenie 1BA a Felgi 18
Jak masz u siebie 1ba i założysz 17 cali, te będzie wysoko stał... wahlujac wielkością Koła nie zmienisz efektu kozy. zostaw już te 18 (tylko sprawdź czy szer i et będą ok) a zmień sprężyny na eibacha. Potem z czasem jak wykonczysz ori amory założysz amorki o krótszym skoku i tyle.
-
Wahacz przedni dolny (banan)
A powiedzcie mi, czy przy wymianie banana odkrecacie coś jeszcze??
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Ja ma 1bv, talerzyki z gumami założyłem. Wieczorem zmierze ile u mnie jest (od ziemi do nadkola).
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Standardowe kyby nie będą za długie? To już chyba lepiej KYB Ultra SRy..
-
metaliczne stuki (a'la cykanie) przy skręconych kołach
W moim przypadku cykanie było przez te tuleje w zwrotnicy (opisywałem w tym temacie). Ale faktem jest, że przegub też jest możliwy. Połóż się pod auto, złap ręką za polos i spróbuj obrócić względem osi. Jeśli się da, to przegub ma luzu. Będzie to niewiele (wyczuwalne w rece), ale poczujesz. W przypadku tej tulei, to w momencie gdy będziesz chciał wyjąć sworzen ze zwrotnicy, jeśli tam jest luz, będzie chciała wyjść razem z wahaczem. W moim przypadku cykanie było przez te tuleje w zwrotnicy (opisywałem w tym temacie). Ale faktem jest, że przegub też jest możliwy. Połóż się pod auto, złap ręką za polos i spróbuj obrócić względem osi. Jeśli się da, to przegub ma luzu. Będzie to niewiele (wyczuwalne w rece), ale poczujesz. W przypadku tej tulei, to w momencie gdy będziesz chciał wyjąć sworzen ze zwrotnicy, jeśli tam jest luz, będzie chciała wyjść razem z wahaczem.
-
Amortyzatory tył 1BV czerwone - prośba o diagnozę
Chyba bo poj. ... ło !!
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Oba ciężko było wcisnąć i wyciągnąć (ręką ). Ale jeden sam wychodził powoli, drugi więcej myślał niż wychodził ?
-
Uszczelnienie tylnych lapm
Widziałem ze to ogólny problem z tymi lampami.... "Kiedyś ktoś" podpowiedział mi, żeby spróbować zrobić dwie małe dziurki gdzieś na dole lampy. Miałoby to działanie jakby wentylacji. Jeśli nie można wyeliminować przyczyny parowania, to może pomóc jej odparować (czyli jakiś przeciag wewnątrz zrobic). Testował ktoś takie rozwiązanie?
-
Stukanie przy skrecie w prawo
przegub jak nic
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Trzeba zbić, ale u mnie to wystarczyło dwa razy klepnac i zeszło elegancko.
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Taka wypustke mają. Dzięki temu talerz ma swoje jedno miejsce. Na amor swój amor tylko nasuwasz do odpowiedniego momentu i koniec. Żadnego spawania.
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
. Dobrze gdzieś podeprzeć i młotek w rękę i Sru. ... W passacie te same numery były ?
-
Stukanie przy skrecie w prawo
Przeguby właśnie na kręconych kołach strzelają. Skręć Koła w prawo i wsteczny bieg i cofać - jak strzela to przegub prawy. Skręć Koła w lewo i wsteczny bieg i cofać - jak strzela to lewy przegub. (Mowa o zewnetrznych)
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Ja dzisiaj wymieniłem bałwanki z tyłu, więc pomacalem amorki. tłok ciężko było wcisnąć, więc uważam że nie ma tragedii i jeszcze pojeździć moge.
-
Wymiana osłon i odboi amortyzatorów tylnych avant
Ok, odbije wymienione. Stare wytargane były mocno. najgorzej było wcisnąć nowy w osłonę. powiedzcie mi, gdy wcisnąć tłok amorka powinien tam zostać? Czy powinien powoli wychodzić?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Dobre pytanie Jarek. Tylko z tego co ja wiem to są dwa rodzaje b4. Są b4 i b4sport (te mają krótszy skok). Ale niech się wypowie może ktoś lepiej wiedzący, bo fakt, ceny zabijaja...
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jak możesz wklej zdjęcia przed/po.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Oj, czyli tanio nie będzie. A myślałem ze da się coś wstawić zamias oryginału... ?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Przebrnalem przez cały temat. W większości piszecie o 1be i eibachu. A powiedzcie mi, mam zawieszenie 1bv. to jakie amorki do sprężyn 1bv? Nie chciałbym żeby podniosło mi auto, tak jak jest pasuje mi. coś co nie padnie mi po 20 tyś km...
-
Amortyzatory tył 1BV czerwone - prośba o diagnozę
tego nie wiem...dzwoń do ASO
-
Przegub a4 b6
Jakie masz objawy?
-
Amortyzatory tył 1BV czerwone - prośba o diagnozę
widać, że zaczyna ciec, ale jeśli jeszcze trzyma to pojeździj.. ale obserwuj. Na pewno musisz się nastawić na to, że przyjdzie czas na wymianę. Lepiej już nie będzie.
-
Odboje tył A4b6 avant sline 1bv
Czy ktoś mógłby podrzucić numery odboi (bałwanków) na tył do b6? 1.9tdi? zawieszenie 1bv
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
proszę fotka raz jeszcze:
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Pablo, mnie się wydaje że to musi być tylko z tymi numerami, bo to z b5 slina.. to nie jest ze zwykłej wersji b5