Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AJM pomki z końcówką AR


misiek95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje zakupić turbawke awx i zrobić program w aucie z profilu i podpisu... dzisiaj dla pewności postanowiłem zajrzeć czy na pewno siedzą tam ori pompki od AJM'a, bo zastanawiały mnie wysokie bipy na wszystkich pompkach (90+). Zaglądam pod dekiel a tam pompki z końcówką AR :grin:. To wiele wyjaśnia, ale chciałem was zapytać czy to coś zmienia w perspektywie tego że niedługo większe turbo i program? No bo na turbo awx to raczej więcej mocy i momentu nie bedzie, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sofcie musisz poprawić BIPy dla pompek które masz włożone.

Za dużo to nie zmienia bo seryjne w AJM dają też radę do tych 165-170km a na więcej i tak nie pozwoli turbosprężarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to że teraz auto jeździ w miare normalnie oznacza że ktoś już grzebał w sofcie? W sumie jedyna nieprawidłowość jaką zauwazyłem to auto pali więcej o litr od innych ajm'ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to że teraz auto jeździ w miare normalnie oznacza że ktoś już grzebał w sofcie? W sumie jedyna nieprawidłowość jaką zauwazyłem to auto pali więcej o litr od innych ajm'ów

no własnie rozjechane BIP'y oraz podwyższone spalanie świadczy o tym, że pompki AR nie sa spasowane w sofcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie chciałem usłyszeć! cisne oglądać turbawe awx nie ma na co czekać :kox:


mam jeszcze jedno pytanie a nie chce zakladac nowego tematu. Czy jak kupie turbo razem z wężem dolotu tym na szybko złączke to zapasuje mi to do ajm'a? Bo już sie pogubiłem i nie wiem czy w awxie szybko złączka jest z obu stron czy z jednej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...