Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podsufitka z polift-a do wersji przed liftem.


sycuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak to jest z tymi podsufitkami. Posiadam Audi A4 B5 z roku 1995. Podsufitka odkleiła mi się już cała od przedniej do tylniej szyby. Nigdzie w szrotach od mojej miejscowości do 100km nie posiadają takich. Na necie znalazłem takową koleś wysyła tylko jest ona poliftowa. Dokładny link: http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-podsufitka-kremowa-sedan-jasna-i5571513928.html

Czy podsufitka by pasowała tzn spasowała by się dobrze z bocznymi listwami i innymi elementami? Wiem oczywiście że muszę lampki dokupić od polifta również. Czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

operacja zalozenia podsufitki od polifta do przed lifta jest oczywiscie mozliwa,,natomiast zeby to wszytsko miało rece i nogi to do wspomnianych wczesniej lampek musisz kupc raczki z dystansami oraz boczki na słupki.czyli praktycznie wszystko od wysokosci szyb w gore.

Ja pospieszyłem sie kupilem sama podsufitke z lampkami,kiedy wyciagnalem swoja stara i zobaczylem ze nie pasi conieco,,to zrezygnowalem z wymiany,,obilem swoja na nowo w nieco ciemniejszym odcieniu wycialem otwory na poliftowe lampki i zalozylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...