Treść opublikowana przez sycuu
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Cześć. Zacisk hamulcowy 4tłok brembo z Q5. Pod jaką tarczę on jest? Widziałem, że niektórzy piszą 345, gdzieś indziej 338 albo 320. Jaka jest prawda?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Cześć. Chciałbym się upewnić na 100%. Czy zaciski hamulcowe z Audi Q5 4tłok o numerach 80A615106AB 80A615105AB będą pasować P&P do B8? Jarzma też potrzebne z Q5? I ostatnie pytanie felga 17 na spokojnie podchodzi pod tarcze 345? Z góry dziekuję.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzięki ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wiem gdzie ten czujnik bo robiłem remont silnika więc znam go na pamięć ? ale jakbyś mógł zerknąć gdzie w wiązce go odszukać byłoby super dzięki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No właśnie ja dlatego pytam bo jak dokładałem licznik to nikt mi konkretnej odpowiedzi nie potrafił dać wtedy i odpuściłem. Czyli czujnik z przodu silnika stąd ciągnąć sygnał do licznika tak? Licznik z zegarkiem analogowym i cyferkami dla pewności ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam licznik fis z zegarkiem z cyferkami i wskazówkami dołożony z którego czujnika temperatury (jakiego) podać sygnał żeby pokazywało temp. Oleju? Na ten temat było wiele domysłów więc prosiłbym o sprawdzona odpowiedź, silnik 2.4 v6 audi 99rok
-
Momenty dokrecania śrub
Witam nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat momentów dokrecania i procedury dokręcania : Śrub stopy korbowodu Stopek panewek korbowodowych Jak ktoś wie jak je dokręcać mógłby podzielić sie takimi informacjami z góry dziękuję
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Witam. Piszę tutaj bo nie znalazłem bliźniaczego tematu dla v6 2.4 czy 2.8. Czy w tych silnikach wykonanie takiego zabiegu wymiany obydwu napinaczy bez solenoidu jest możliwe?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
I jezeli mozna poprosiłbym o rozpiske pinów czerwonej kostki (20 pinów) nigdzie nie mogę znaleźć / Nie wazne juz mam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie kostka niestety nie opisana może ktoś cos kojarzy albo wie i powie czy dobrze wrzucam nizej zdjęcie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
hmmmmm wtyczkę mam z wiązki drzwi, ale zasugeruje się tym co mówisz miejmy nadzieje że będzie dobrze
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Hmmm jak rozpoznac od której strony ??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam. Dolozylem czujnik temp oleju w misce, niestety kostke wzialem z wiazki innej nie jest od tego czujnika i nie wiem który kabelek z pinu czujnika jest zasilaniem, czy sygnałem czy czymkolwiek. Ktoś ma rozpiskę jakas albo może mi to zobrazować?
-
2.4 ARJ - czujnik temp. oleju
Witam. Gdzie w tym silniku znajduje się czujnik temperatury oleju? Ten w misce jest od poziomu oleju, nie mogę zlokalizować od temperatury, zmieniam zegary na FIS i chciałbym aby mi pokazywało temperaturę oleju
-
Zawiasy drzwi przedliftowe do polifta
Witam. Panowie czy zawiasy z przedlifta beda pasowac do polifta? Sa jakies różnice? Głównie chodzi o drzwi kierowcy
-
Jaką plecionka/łącznik elastyczny
Witam. Zakupiłem plecionka na "bosgaraz" jednak po obspawaniu migomatem, strasznie "grzechocze" dopiero jak sie nagrzeje jest wporzadku. Chcialbym ja wymienić jednak nie wiem jakiej firmy kupić, aby było okej. Co możecie polecic, wymiary 50×120mm
-
[A4 B5] 2.8 30v ACK EuropaBlau by tomczas
Oho, to ja jak pewnie i wielu liczy na raport z tej modyfikacji
-
[A4 B5] 2.8 30v ACK EuropaBlau by tomczas
Co daje umieszczenie takiego wężyka pod uszczelką? Lepsze wygłuszenie?
-
stłuczka parkingowa (a4 b5)
Oki, dzięki za odpowiedz czy pisząc takie odwołanie podpierać się jakimiś paragrafami muszę?
-
stłuczka parkingowa (a4 b5)
Witam. Odświeżam temat ponieważ udało mi się dorwać sprawcę kolizji oraz dostałem już odszkodowanie w kwocie 940~ zł. Jednak z tego co ja już widzę bezprawnie doliczono mi zniżki na części oraz części policzone na zamiennikach. Chciałbym napisać odwołanie. Jeżeli ktoś może przejrzeć mój kosztorys oraz powiedzieć mi co jeszcze jest nie tak i jak napisać takie odwołanie będę wdzięczny. W załączniku pdf=y Decyzja.pdf Informacja_o_wysokości_szkody.pdf
-
stłuczka parkingowa (a4 b5)
Dzięki bardzo za informację, skorzystam z porad na pewno i mam nadzieje że nie będę musiał kontynuować już tego tematu. Pozdrawiam
-
stłuczka parkingowa (a4 b5)
Dziękuję za odpowiedz, sprawa jest bardzo zagmatwana ponieważ policja na miejscu zdarzenia powiedziała mi że jest to parking wewnętrzny, nie jest to droga publiczna i dlatego według jakiegoś paragrafu oni nie mogą zając się tą sprawą, ich to nie dotyczy, co innego jakbym siedział w tym samochodzie podczas zajścia całego było by to wtedy już zagrożenie życia i wtedy by interweniowali. Czyli idąc łopatologicznie można wjechać na taki parking obrysować 10 samochodów i policja nic nie może zrobić hmm... Sprawą zająłem więc się sam, poszedłem do urzędu miasta i gminy ponieważ parking należy do nich i poprosiłem o udostępnienie zapisu z kamer, na kamerach pięknie nagrane całe zajście widać nawet kierującego bo odjechał dwa metry zatrzymał się wysiadł, popatrzył podrapał się po głowie i uciekł... Mając z nagrania nr. rejestracyjny na stronie ufg.pl sprawdziłem jego polisę i na podstawie zapisu z kamery i mając jego polisę zgłosiłem sprawę do ubezpieczyciela. Ubezpieczyciel wysłał prośbę do urzędu miasta i gminy o udostępnienie zapisu z kamery oraz wysłał zapytanie do sprawcy zajścia, tyle wiem na dzień dzisiejszy. Ponadto na aplikacji mobilnej warty dostałem dzisiaj informację że skontaktuje się ze mną rzeczoznawca, jednak status wyjaśnienia sprawy nie zmienił się cały czas.
-
stłuczka parkingowa (a4 b5)
Witam, jakoś tydzień temu na parkingu wewnętrznym kierowca VW T5 przytarł mi tył samochodu uszkadzając lampę, listwę pod lampą, zderzak i delikatnie błotnik tylny na rogu w miejscu gdzie łączy się z listwą od lampy (lajtowo do spolerowania). Zderzak jest przesunięty w lewą stronę, tzn wystaję z lewej strony 0.5 cm od cwiartki i opadł też z 0.5cm od błotników. Dzięki kamerą które zarejestrowały całe zajście (bo właściciel transportera zbiegł pośpiesznie oczywiście), udało mi się ustalić sprawce zajścia i zgłosiłem sprawę do jego ubezpieczalni - warty. Teraz dostałem od nich informację że będzie się ze mną kontaktował ich rzeczoznawca, więc mam pytanie na ile wy wycenilibyście szkodę oraz na co zwracać uwagę przy oględzinach auta przy rzeczoznawcy? Zdjęcia poniżej:
-
Wymiana rozrządu.
Naprawdę nie wiem co tak trudnego jest w tym silniku że żaden szpec się tego nie chcę ci podjąć, to naprawdę proste rzeczy są Ja rok temu zapłaciłem ok 600-700 zł za rozrząd INA + 300-400 zł za wymianę. Części zawsze kupuj sobie sam, nieuczciwi mechanicy zawsze doliczają sobie do cen części. Ogólnie to pojedź do większego dobrego zakładu i za tą cenę 500zł na pewno wymienią Ci ten rozrząd i nikt nie powie że się tego nie podejmnie jak te twoje "wsiowe majstry"
-
Logi do oceny 90+93
Witam, ostatnio rozjechał mi się rozrząd na wałkach przez uwalony napinacz. Na szczęście zawory całe nie spotkały się z tłokami, rozrząd poskładałem na znakach, wrzucam logi do sprawdzenia dla pewności, http://vaglog.pl/log-090_093_08BRD5.html