Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sycuu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sycuu

  1. sycuu odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    Cześć. Zacisk hamulcowy 4tłok brembo z Q5. Pod jaką tarczę on jest? Widziałem, że niektórzy piszą 345, gdzieś indziej 338 albo 320. Jaka jest prawda?
  2. sycuu odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    Cześć. Chciałbym się upewnić na 100%. Czy zaciski hamulcowe z Audi Q5 4tłok o numerach 80A615106AB 80A615105AB będą pasować P&P do B8? Jarzma też potrzebne z Q5? I ostatnie pytanie felga 17 na spokojnie podchodzi pod tarcze 345? Z góry dziekuję.
  3. Dzięki ?
  4. Wiem gdzie ten czujnik bo robiłem remont silnika więc znam go na pamięć ? ale jakbyś mógł zerknąć gdzie w wiązce go odszukać byłoby super dzięki
  5. No właśnie ja dlatego pytam bo jak dokładałem licznik to nikt mi konkretnej odpowiedzi nie potrafił dać wtedy i odpuściłem. Czyli czujnik z przodu silnika stąd ciągnąć sygnał do licznika tak? Licznik z zegarkiem analogowym i cyferkami dla pewności ?
  6. Mam licznik fis z zegarkiem z cyferkami i wskazówkami dołożony z którego czujnika temperatury (jakiego) podać sygnał żeby pokazywało temp. Oleju? Na ten temat było wiele domysłów więc prosiłbym o sprawdzona odpowiedź, silnik 2.4 v6 audi 99rok
  7. sycuu opublikował(a) temat w 2.4
    Witam nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat momentów dokrecania i procedury dokręcania : Śrub stopy korbowodu Stopek panewek korbowodowych Jak ktoś wie jak je dokręcać mógłby podzielić sie takimi informacjami z góry dziękuję
  8. Witam. Piszę tutaj bo nie znalazłem bliźniaczego tematu dla v6 2.4 czy 2.8. Czy w tych silnikach wykonanie takiego zabiegu wymiany obydwu napinaczy bez solenoidu jest możliwe?
  9. I jezeli mozna poprosiłbym o rozpiske pinów czerwonej kostki (20 pinów) nigdzie nie mogę znaleźć / Nie wazne juz mam
  10. Panowie kostka niestety nie opisana może ktoś cos kojarzy albo wie i powie czy dobrze wrzucam nizej zdjęcie.
  11. hmmmmm wtyczkę mam z wiązki drzwi, ale zasugeruje się tym co mówisz miejmy nadzieje że będzie dobrze
  12. Hmmm jak rozpoznac od której strony ??
  13. Witam. Dolozylem czujnik temp oleju w misce, niestety kostke wzialem z wiazki innej nie jest od tego czujnika i nie wiem który kabelek z pinu czujnika jest zasilaniem, czy sygnałem czy czymkolwiek. Ktoś ma rozpiskę jakas albo może mi to zobrazować?
  14. sycuu opublikował(a) temat w 2.4
    Witam. Gdzie w tym silniku znajduje się czujnik temperatury oleju? Ten w misce jest od poziomu oleju, nie mogę zlokalizować od temperatury, zmieniam zegary na FIS i chciałbym aby mi pokazywało temperaturę oleju
  15. Witam. Panowie czy zawiasy z przedlifta beda pasowac do polifta? Sa jakies różnice? Głównie chodzi o drzwi kierowcy
  16. Witam. Zakupiłem plecionka na "bosgaraz" jednak po obspawaniu migomatem, strasznie "grzechocze" dopiero jak sie nagrzeje jest wporzadku. Chcialbym ja wymienić jednak nie wiem jakiej firmy kupić, aby było okej. Co możecie polecic, wymiary 50×120mm
  17. Oho, to ja jak pewnie i wielu liczy na raport z tej modyfikacji
  18. Co daje umieszczenie takiego wężyka pod uszczelką? Lepsze wygłuszenie?
  19. Oki, dzięki za odpowiedz czy pisząc takie odwołanie podpierać się jakimiś paragrafami muszę?
  20. Witam. Odświeżam temat ponieważ udało mi się dorwać sprawcę kolizji oraz dostałem już odszkodowanie w kwocie 940~ zł. Jednak z tego co ja już widzę bezprawnie doliczono mi zniżki na części oraz części policzone na zamiennikach. Chciałbym napisać odwołanie. Jeżeli ktoś może przejrzeć mój kosztorys oraz powiedzieć mi co jeszcze jest nie tak i jak napisać takie odwołanie będę wdzięczny. W załączniku pdf=y Decyzja.pdf Informacja_o_wysokości_szkody.pdf
  21. Dzięki bardzo za informację, skorzystam z porad na pewno i mam nadzieje że nie będę musiał kontynuować już tego tematu. Pozdrawiam
  22. Dziękuję za odpowiedz, sprawa jest bardzo zagmatwana ponieważ policja na miejscu zdarzenia powiedziała mi że jest to parking wewnętrzny, nie jest to droga publiczna i dlatego według jakiegoś paragrafu oni nie mogą zając się tą sprawą, ich to nie dotyczy, co innego jakbym siedział w tym samochodzie podczas zajścia całego było by to wtedy już zagrożenie życia i wtedy by interweniowali. Czyli idąc łopatologicznie można wjechać na taki parking obrysować 10 samochodów i policja nic nie może zrobić hmm... Sprawą zająłem więc się sam, poszedłem do urzędu miasta i gminy ponieważ parking należy do nich i poprosiłem o udostępnienie zapisu z kamer, na kamerach pięknie nagrane całe zajście widać nawet kierującego bo odjechał dwa metry zatrzymał się wysiadł, popatrzył podrapał się po głowie i uciekł... Mając z nagrania nr. rejestracyjny na stronie ufg.pl sprawdziłem jego polisę i na podstawie zapisu z kamery i mając jego polisę zgłosiłem sprawę do ubezpieczyciela. Ubezpieczyciel wysłał prośbę do urzędu miasta i gminy o udostępnienie zapisu z kamery oraz wysłał zapytanie do sprawcy zajścia, tyle wiem na dzień dzisiejszy. Ponadto na aplikacji mobilnej warty dostałem dzisiaj informację że skontaktuje się ze mną rzeczoznawca, jednak status wyjaśnienia sprawy nie zmienił się cały czas.
  23. Witam, jakoś tydzień temu na parkingu wewnętrznym kierowca VW T5 przytarł mi tył samochodu uszkadzając lampę, listwę pod lampą, zderzak i delikatnie błotnik tylny na rogu w miejscu gdzie łączy się z listwą od lampy (lajtowo do spolerowania). Zderzak jest przesunięty w lewą stronę, tzn wystaję z lewej strony 0.5 cm od cwiartki i opadł też z 0.5cm od błotników. Dzięki kamerą które zarejestrowały całe zajście (bo właściciel transportera zbiegł pośpiesznie oczywiście), udało mi się ustalić sprawce zajścia i zgłosiłem sprawę do jego ubezpieczalni - warty. Teraz dostałem od nich informację że będzie się ze mną kontaktował ich rzeczoznawca, więc mam pytanie na ile wy wycenilibyście szkodę oraz na co zwracać uwagę przy oględzinach auta przy rzeczoznawcy? Zdjęcia poniżej:
  24. sycuu odpowiedział(a) na Brakar temat w 2.4
    Naprawdę nie wiem co tak trudnego jest w tym silniku że żaden szpec się tego nie chcę ci podjąć, to naprawdę proste rzeczy są Ja rok temu zapłaciłem ok 600-700 zł za rozrząd INA + 300-400 zł za wymianę. Części zawsze kupuj sobie sam, nieuczciwi mechanicy zawsze doliczają sobie do cen części. Ogólnie to pojedź do większego dobrego zakładu i za tą cenę 500zł na pewno wymienią Ci ten rozrząd i nikt nie powie że się tego nie podejmnie jak te twoje "wsiowe majstry"
  25. Witam, ostatnio rozjechał mi się rozrząd na wałkach przez uwalony napinacz. Na szczęście zawory całe nie spotkały się z tłokami, rozrząd poskładałem na znakach, wrzucam logi do sprawdzenia dla pewności, http://vaglog.pl/log-090_093_08BRD5.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.