Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świece żarowe


HatefulEvil

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć czołem. Zabrałem się ostatnio za wymianę świec. Zaopatrzylem się w klucze dynamometryczne z roboty i wszystko fajnie - 3 pierwsze poszły bez problemu. Niestety 4 ktoś spieprzyl bo jak tylko fajkę ściągnąłem to zauważyłem, że ktoś ją objechal kluczem. Dochodzac do 35 albo 40 nm (nie pamiętam na ile mnie kumpel popuscil) rozruszalem ją trochę. Było to tydzień temu. Teraz po tygodniu psikania MC kenic będę robić drugie podejście. Mam takie pytania jeżeli ja udupie to czy będę mógł tak zjechać do mechanika czy z nie szczelnym cylindrem nie ma co odpalac samochodu oraz czy ktoś może jakiegoś fachmana od świec zarowych polecić co będzie w stanie jakby co to rozwiercic i wcisnąć nowa tulejke z gwintem (czy jak to się tam robi)? Im bliżej Zabrza tym lepiej [emoji14]

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Dobra Panowie będę potrzebować jednak mechanika ze sprzętem do gniazd świec żarowych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta czwarta jest zawsze najgorsza ja sprawdzałem teraz u siebie i mimo że wymieniałęm ją z dwa lata temu też musiałem psikać i poszło wszystkie sprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrzebnie ostatnio ja starałem się rozruszac. Miałem tylko psikac do teraz. Choć kto wie może już zj***na była skoro ktoś przekręcil 6kąt.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Generalnie to poradziłem sobie jak na pierwszy raz wystrzałowo bo nowa świeca mi wystrzeliła razem z resztą gwintu :>

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...