Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BES] Swapowane 2.7BiTurbo Czarnulka USA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Niedawno zanabyłem A4 B6 2003r. po wstepnym SWAPie na 2.7BiTurbo. Dlaczego wstępnym bo audiczka jeździła ale jeszcze dużo jej do szczęścia potrzeba :). Przedewszystkim z zewnatrz wygladała okrutnie i była po lekkim strzale w przód, niestety poduchy wywaliły... Ogarniam wszystko powoli, wnętrze już zreanimowane praktycznie, została jeszcze kierownica ale cały czas się zastanawiam czy tylko poduszka czy może kiera z B7. Buda już zkompletowana i cała pomalowana ;) Zostało ogarnąć silnik do końca i będzie takie auto jakie bym chciał żeby było.

Co do wyposażenia:

Beżowa skórka bez grzania :o

BiXenon ze spryskami

ele. fotele z pamięcią

ESP

Lusterko z kompasem(chyba fotochromatyczne)

Zmieniarka na 6CD w radiu

HomeLink

Czarna podsufitka

4x ele. szyby

FIS

Tempomat

ele. szyberdach

Quattro

Reszta chyba jak w serii po za tym że to wersja z USA.

Rzeczy które zostały do ogarnięcia:

  • Wybita zwrotnica /Wymieniona
  • Deska po wystrzale /Wymieniona
  • Pasy po strzale /Wymienione

    Poducha kierowcy / Wymieniona[/size]

  • Daszki przeciwsłoneczne czarne, bo aktualne ktoś prysnął sprayem i się kleją.
  • Rączki/uchwyty to samo co z daszkami. Najprawdopodobniej pójdą do f lokowania.
  • Odma brak/ Założona
  • Światła wstecznego nie świecą po przekładce z automata./Zrobione
  • Podświetlenie Tablicy/ Nowa listwa+ lampki led
  • Turbotimer podłączyć
  • Czujnik klocków zewrzeć /Zrobione
  • Czujnik oleju(oil sensor, błąd na zegarach)
  • Czujnik poziomowania (błąd na zegarach)/Zrobione
  • Czujnik temperatury cieczy/ Brakowało masy na zegary...
  • Dolot(puszka filtra do Y, za krótka rura)/ Za radą, wpadł silikon i lacznik z nierdzewki
  • Błąd żarówek stopu mimo ze się świecą/Zrobione
  • Podłączenie zegara ciśnienia oleju
  • Elektroniczne wywalenie SAI/EGR/tylnych sond/Program się "pisze"
  • Obniżenie intercoolerów bo lampy źle leżą/ Zrobione
  • Złożenie spryskiwaczy reflektorów/ Zrobione
  • Dołożenie drugiego kluczyka od b7
Widziałem ze jest już kilka swapów na forum mam nadzieję że pomożecie ogarnąć i mojego do konca. Aktualnie najwiekszy problem mam z puszka filtra powietrza rura od filtra do Y jest za krótka, widziałem że ludze jakoś sobie z tym radzą a niechce zakladac stożka.

Zdjęcia zaraz wrzuce z telefonu.

@Edit Wrzucanie zdjęć przez telefon tylko mnie podirytowało, wrzuce je później jak znajde kabelek.

Fotki jeszcze przed malowaniem, świeże fotki bedą jak wyjade z garażu,

6bad8479d9726264med.jpg

3f83fea50682be3dmed.jpg

627f259d783c1c0emed.jpg

b6795f59ebc4fff6med.jpg

02880d8ec7c66972med.jpg

Edytowane przez krzychusu

Opublikowano

Dajesz kawałek rury oraz silikonowy łącznik i jest ok.

IMG0617JP_shwwsrx.jpg

Opublikowano
  • Autor

Przy czarnym Y nawet za bardzo tego nie widać ale w serii bedzię sie trochę rzucało w oczy ale chyba tylko takie rozwiazanie zostaje.

Mam jeszcze dość duży problem z odmą, zamiast niej ktos włożył zwykłe węze i jakies trojniki od gazu ;/ Próbuje znaleźć całą odme nowa ale nawet w serwisie jest problem bo było kilka modeli i tylko po Vinie mogą znaleźć.

odma-s4.jpg

Ta część ze zgrubieniem a nie zatrzaskiem wchodzi w rure od dolotu ?

@Edit Od czego masz zbiorniczek wyrównawczy ? Ja nie mogłem znaleźć takiego zeby nie miał tego dodatkowe odpływu u góry ale żeby miał z boku miejsce na bolec mocujący ten plastik.

Mam taki:

http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/50/85/35/89/5085358940

Edytowane przez krzychusu

Opublikowano

Przy srebnym Y też będzie dobrze wyglądało, bo harmonijka jest czarna.

A srebne opaski ładnie będą się komponowały z ori Y.

Pucha wyrównawcza jest od rs4 b5. Od s4 też pasuje, ale od rs jest ładna biała i świeżo wygląda.


Podjedź w tygodniu do gdańska to sobie popatrzysz co i jak.

Opublikowano
  • Autor

Mocowania zbiorniczka Plug&Play ?

Kupowałeś silikon gdzieś w trójmiescie czy allegro ? Pamiętasz od czego wyrezałeś rurke do połączenia ?

W tym tygodniu akurat mam drugą zmianę to nie pasuje mi trochę ale pewnie się skusze na podejrzenie co i jak, może będziesz na którymś spocie w przyszłym tyg. ?

Opublikowano

Spotkamy się to pogadamy.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Podjade napewno tylko przedtem potrzebuję trochę wiecej info zeby z dziurawym dolotem nie jezdzić xD Bo jak juz jechać to audiczką żeby móc porównywac co i jak :)

Dorzuciłem kilka fotek w 1 poscie.

Miał ktoś problem z błedem spalonej zarowki mimo ze zarowki całe ?, wywala mi na fisie ze prawy i lewy stop spalony a oba swiecą. Żarówki takie jak byc powinny.

Panowie może ktoś z Was zobaczyć jak waszych 2.7t idzie odma ? Jest tu ktoś w stanie np. Z etka powiedzieć mi jaka odma kupić ? Silnik BES 2002r z C5 allroad.

http://ifotos.pl/zobacz/201601111_snenwxs.jpg

Powoli ogarniam dalej.

Ma ktoś pojęcie czy da się usunąć crash datę w b6 ?

Bo nie mogę znaleźć identycznego sterownika jak mój nigdzie.

Edytowane przez krzychusu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.