Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] potrzebna instrukcja do clarion 668rmp


qoperek

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuje instrukcje do clariona DXZ-668RMP po pl bo kupilem od kumpla a on kupil a UK i mam wszystko po ang i wszystkiego nie moge zczaic :wallbash: szukalem na elektrodzie ale jakos nie znalazlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden gość wystawia na allegro i ma instrukcję polska.

http://www.allegro.pl/item474410537_clarion_dxz_668rmp_doskonaly_model_w_extra_stanie.html

Napisz do niego, może zrobi kopie i Ci podeśle za odpowiednią opłatą. W pytaniu zaznacz czy sprzeda kopię tej instrukcji bo tak pewnie nie będzie mu się chciało odpowiedzieć nawet

Druga możliwość to napisz, lub lepiej napisz i zadzwoń, do Clariona i ładnie poproś. Powiedz, że dostałeś w prezencie i nie ma instrukcji pl. Często skutkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: ten kolo z aukcji chce 25zl .... dzwonilem ale dzis nie pracuja raczej bo nikt nie odbiera napisalem maila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 to troszkę dużo

Nie wiem ile jest stron ale ... jak mocno chcesz znać ta instrukcje to może warto.

Poczekaj na odpowiedź Clariona albo zassaj angielską i wrzuć translator, ewentualnie poproś kolegów z forum aby przetłumaczyli niezrozumiałe fragmenty tekstu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no angielska mam i tez znalazlem srtonke gdzie jest do pobrania ang. znajoma skonczyla filologie ang :decayed: bede musial ja pomeczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu patrzyłeś:

http://diplodocs.pl/instrukcja-obslugi-uzytkowania/CLARION/DXZ668RMP-_M

tylko nie wiem czy to polska inst. bo nie sprawdzałem.

ewentualnie napisz do tego allegrowicza: [email protected]

ostatnio miał tą instrukcję w cenie 17,45 z przesyłką ale nie wiem czy jeszcze ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najpierw na tej stronie grzebalem i jest taka sama jak ja mam czyli ang i pelno innych poza pl :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem nie ma ... napisalem do owieczki :decayed: zobaczymy co odpisze[br]Dopisany: 12 Listopad 2008, 15:19_________________________________________________owieczka chce 30zl razem z wysylka ... za pobraniem, szukam dalej bo z clariona nie mam odp a przyponialo mi sie o nich jak juz nikt tel nie odbieral :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ogolnie to to wiekszosci opcji jakos doszedlem ale przydala by sie instrukcja po pl :>[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 20:43_________________________________________________znalazł ktoś coś bo ostatnio się bawiłem i coś pomieszałem :confused4: zaczęło mi szumieć na cd-audio a na mp3 nie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...