Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi 2.6e po przeróbkach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wszystkim kupiłem okazyjnie a4 b5 z napędem quattro silniczek pracuje ładnie nie mam zastrzeżeń lecz ma wprowadzonych pare modernizacji np. filtr stożkowy, nie orginalny przepływomierz. i jakiś dziwny zawór, nie mam pojecia do czego służy i czy warto go zostawiać?? ma jeszcze jadna ciekawą rzecz a mianowicie jakieś urządzenie bądz zawór przekierowujący spaliny przed tłumikiem po wcisnięciu jednego guzika.

Filtr i przepływke chce zmienic na orginalne bo czasem trzyma wyższe obroty niz powinnien. nie wiem tylko co z tym zaworem potrzebuje jakiejś porady do czego słuzy i czy warto go zostawić?

http://www.directupload.net/file/d/4145/kae5ufwu_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4145/yole8m3e_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4145/bmz9sbkk_jpg.htm

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Siema wszystkim kupiłem okazyjnie a4 b5 z napędem quattro silniczek pracuje ładnie nie mam zastrzeżeń lecz ma wprowadzonych pare modernizacji np. filtr stożkowy, nie orginalny przepływomierz. i jakiś dziwny zawór, nie mam pojecia do czego służy i czy warto go zostawiać?? ma jeszcze jadna ciekawą rzecz a mianowicie jakieś urządzenie bądz zawór przekierowujący spaliny przed tłumikiem po wcisnięciu jednego guzika.

Filtr i przepływke chce zmienic na orginalne bo czasem trzyma wyższe obroty niz powinnien. nie wiem tylko co z tym zaworem potrzebuje jakiejś porady do czego słuzy i czy warto go zostawić?

http://www.directupload.net/file/d/4145/kae5ufwu_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4145/yole8m3e_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4145/bmz9sbkk_jpg.htm

Witam;) W 2.6 ABC nie masz przepływki, to coś z dwoma wtykami to moduł zapłonu:) Ważne aby przylegał do rury ściśle, bedzie w ten sposób przez nia chłodzony;) Co do stożek filtra, to śpiewka jest ta sama wszedzie, gorsze parametry filtracyjne, oraz przy nieodpowiednim montazu zasysanie ciepłego powietrza ( ciepłe powietrze posiada w swej objętości mniej tlenu). Mógłbyś pokazac do czego sa podłączone przewody od zaworka z manometrem?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czyli masz zamontowana przepustnice wydechu tak? jak się otworzy to idzie bokiem spaliny ?

Ten manometr też mnie ciekawi jak to wygląda i gdzie wpięty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.