Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrobik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Skrobik odpowiedział(a) na Skrobik temat w 2.6
    nie widziałeś bo myslałem ze ten regulator ciśnienia paliwa to jakiś zawór... a co do modułu to dobrze wiedzieć ze to nie przepływonierz hehe. jest jeszcze jedna rzecz a mianowicie jakis mechaniczne ustrojstwo które po wciśnięciu guzika zmienia kierunek spalin i samochód ma wolny wydech pracuje jakby prosto z kolektora wyrzucało spaliny. nie mam jeszcze zdjęc bo musze wjechać na kanał ale postaram się dziś wrzucić. A co do tego regulatora ciśnienia paliwa z tego co widze to nie jest orginalny jak myślicie czy warto go zostawiać??
  2. Skrobik odpowiedział(a) na Skrobik temat w 2.6
    Na ostatnim jest stozek i przepływka. Myślisz ze warto zostawic ten regulator?
  3. Skrobik opublikował(a) temat w 2.6
    Siema wszystkim kupiłem okazyjnie a4 b5 z napędem quattro silniczek pracuje ładnie nie mam zastrzeżeń lecz ma wprowadzonych pare modernizacji np. filtr stożkowy, nie orginalny przepływomierz. i jakiś dziwny zawór, nie mam pojecia do czego służy i czy warto go zostawiać?? ma jeszcze jadna ciekawą rzecz a mianowicie jakieś urządzenie bądz zawór przekierowujący spaliny przed tłumikiem po wcisnięciu jednego guzika. Filtr i przepływke chce zmienic na orginalne bo czasem trzyma wyższe obroty niz powinnien. nie wiem tylko co z tym zaworem potrzebuje jakiejś porady do czego słuzy i czy warto go zostawić? http://www.directupload.net/file/d/4145/kae5ufwu_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4145/yole8m3e_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4145/bmz9sbkk_jpg.htm
  4. Skrobik opublikował(a) temat w 2.6
    Siema wszystkim kupiłem okazyjnie a4 b5 z napędem quattro silniczek pracuje ładnie nie mam zastrzeżeń lecz ma wprowadzonych pare modernizacji np. filtr stożkowy, nie orginalny przepływomierz. i jakiś dziwny zawór, nie mam pojecia do czego służy i czy warto go zostawiać?? ma jeszcze jadna ciekawą rzecz a mianowicie jakieś urządzenie bądz zawór przekierowujący spaliny przed tłumikiem po wcisnięciu jednego guzika. Filtr i przepływke chce zmienic na orginalne bo czasem trzyma wyższe obroty niz powinnien. nie wiem tylko co z tym zaworem potrzebuje jakiejś porady do czego słuzy i czy warto go zostawić? http://www.directupload.net/file/d/4145/kae5ufwu_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4145/yole8m3e_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4145/bmz9sbkk_jpg.htm
  5. Witam Wszystkich Kupiłem audi a4 b5 z silnikiem 2.6E i napedem quattro. 97r. chciałbym się dowiedziec coś więcej o tym silniku jakie ma słabe i mocne strony ? czym się rózni 2.6 od 2.6E? i czy będą pasowały lampy(przednie) liftowe bo siedzi jakieś chinskie gów** Z góry dzięki za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.