[ALL B7] BRE 2.0 TDI Virus

variocustoms

Witanko,

Wrzucam dopiero teraz bo czekałem jeszcze na zawias :)

Na początku chciałem podziękować Witkowi za genialną robotę :evil: auto dostało wigoru, elastyczności i w końcu zlekka dzikiego charakteru. Jazda jest teraz przyjemnością, błyskawiczne wyprzedzanie, ale ciągle kłopoty z trakcją, trzeba delikatnie dozować gaz. Nawet po zmianie zawiasu, czytaj wyżej hihi na mokrym zrywa przyczepność. V-max 230 bo rozsądek nie pozwalał na dalsze sprawdzanie. Spalanie w trasie (bez magnetyzerów) 5-6 litrów na 100 przy prędkości do 140. Miasto 6-7 L/100 km.

A oto wykresik :) seria KM niższa za to bonus w postaci over-boost'u, dlatego od dołu odchodziłem a potem wymiękałem :(

Teraz jest git :)

Pozdro 4@LL

4148ffec83b326eb.jpg