Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o zdjecia kostki drzwi


ganjaq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, potrzebuje zdjęcia albo schemat kostki drzwi tył, z obu stron. Wydaje mi się że mam tam bałagan, tzn. kable w kostkach są pozamieniane bo prócz głośników nic nie działa a probówka znajduje prąd i masę nie w tych miejscach co powinno być. Chodzi konkretnie i zdjęcia albo zestawienie kolorów czerwony do czerwonego itd. dla auta tył w korbach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szukałes cos wogile ? 30 sekund :wink:




Kostka 20-pin w słupku B (instalacja pod tylne szyby w korbach)
Pin 1 – masa silniczków zamka (niebiesko/czerwony) -> 8-pinowa, czarna kostka zamka (pin 1)
Pin 2 – masa głośników (czerwono/żółty)
Pin 3 – aktuator zamka Safe (czerwono/szary) -> 8-pinowa, czarna kostka zamka (pin 5)
Pin 4 – aktuator zamka (fioletowo/czerwony) -> 8-pinowa, czarna kostka zamka (pin 3)
Pin 5 – przełącznik stykowy zamka (zielono/czerwony) -> 8-pinowa, czarna kostka zamka (pin 4)
Pin 6 – x
Pin 7 – x
Pin 8 – x
Pin 9 – x
Pin 10 – x
Pin 11 – masa styku i aktuatorów zamka oraz lampek pakietu oświetlenie i iluminacji klamki (brązowy) -> 8-pinowa, czarna kostka zamka (pin 6)
Pin 12 – zasilanie głośników (brązowo/żółty)
Pin 13 – zasilanie iluminacji klamki (szaro/niebieski)
Pin 14 – zasilanie lampek wsiadania i ostrzegawczej (szaro/żółty)
Pin 15 – zasilanie silnika zamka safe (biało/czerwony) -> 8-pinowa, czarna kostka zamka (pin 7)
Pin 16 – zasilanie silnika zamka (czerwono/żółty) -> 8-pinowa, czarna kostka zamka (pin 2)
Pin 17 – x
Pin 18 – x
Pin 19 – x
Pin 20 – x

Kostka 20-pin w słupku B (instalacja pod tylne szyby w elektryce)
Pin 1 – masa silniczka podnoszenia szyby (brązowy) -> 10-pinowa, czarna kostka sterownika drzwi (pin 1)
Pin 2 – masa głośników (czerwono/żółty)
Pin 3 – CAN Low (pomarańczowo/brązowy) -> 10-pinowa, czarna kostka sterownika drzwi (pin 5)
Pin 4 – x
Pin 5 – x
Pin 6 – x
Pin 7 – x
Pin 8 – x
Pin 9 – x
Pin 10 – x
Pin 11 – zasilanie silnika podnośnika szyby z bezpiecznika S280 pod MCE (czerwono/niebieski) -> 10-pinowa, czarna kostka sterownika drzwi (pin 6)
Pin 12 – zasilanie głośników (brązowo/żółty)
Pin 13 – zasilanie pozostałej elektryki z bezpiecznika 23 (czerwono/żółty) -> 10-pinowa, czarna kostka sterownika drzwi (pin 2)
Pin 14 – osobne połączenie sterownika drzwi z modułem komfortu (czerwono/szary) -> 10-pinowa, czarna kostka sterownika drzwi (pin 3)
Pin 15 – x
Pin 16 – x
Pin 17 – x
Pin 18 – x
Pin 19 – x
Pin 20 – CAN High (pomarańczowo/zielony) -> 10-pinowa, czarna kostka sterownika drzwi (pin 4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie jak się ma w/w kolory, w lewym słupku się zgadza ale w prawym mam takie kable:

Żółto niebieski

Brązowy

Czerwono niebieski

Brązowo czarny

Żółto czarny

Fioletowo zielony

Żółto zielony

Żółto biały

Żółty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie jak się ma w/w kolory, w lewym słupku się zgadza ale w prawym mam takie kable:

Żółto niebieski

Brązowy

Czerwono niebieski

Brązowo czarny

Żółto czarny

Fioletowo zielony

Żółto zielony

Żółto biały

Żółty

to dojdziesz po numerach pinów w kostkach który przewód gdzie ma iść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też się zgadza ale co gdyby się okazało że piny nie są na swoich miejscach, u mnie miało to miejsce, piny (przewody) z kostki się nie pokrywały z samiczkami z drugiej kostki. Dlaczego mam z prawej strony inne kolory? Wy też tak macie? Wiązka jest oryginalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...