Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co robić żeby nie przedobrzyć???


Sojer84

Rekomendowane odpowiedzi

witam i pozdrawiam wszystkich automaniaków :notworthy: od kilku miesięcy staram sie udoskonalić mój kochany samochodzik, spojlery zawieszenie nowy wydech felgi i lakier bedzie zaraz po zimie...a co z silnikiem czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć mi co z nim zrobić żeby go udoskonalić ale żeby jego żywotność nie zakończyła się po pierwszej jeździe...na dzień dzisiejszy to 1,9 tdi 110km wiem że można podnieść jego moc przed zmienienie turba intercollera świec kolektorów chipa itp... zastanawiam się czy opłaca się taka operacja jak silnik zniesie takie zmiany kto mógłby mi to dobrze zrobić i ile by mnie to kosztowało.... :mysli: bardzo prosze o pomoc w tej sprawie i pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz na diagnostyke, a tam dowiesz sie w jakim stanie jest Twoj silnik.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedl bym w spoiler,bezpieczniejsza droga,bad look,wloty,jakies progi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zna ktoś jakąś dobrą firme tuningową z okolic katowic zajmującą się przeróbkami silników diesla itp...?

[br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 12:04_________________________________________________ps.spojlerów mi niebrakuje za to mocy jak najbardziej :evil:[br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 12:06_________________________________________________Sorki niedoczytałem :wallbash: dzięki za informacje :> a jak ci z master tuning katowice... sprawdzają się w praktyce? robił już tam ktoś swój samochodzik?[br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 16:57_________________________________________________a może prościej wsadzić pod mache wiekszy motor ? wiąże się to z szeregem przeróbek zmianą skrzyni biegów itp robił już ktoś takie rzeczy ze swoim audikiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ci z master tuning katowice... sprawdzają się w praktyce? robił już tam ktoś swój samochodzik?

to już nie Masters Katowice, a DYNOSOFT oddział Katowice. Programy robi Aligator. Myślę że nie trzeba go przedstawiać.

Tak samo jak i ja jak i Miro ma robiony program i nie tylko u Aliego. Szczerze polecam. www.dynosoft.pl

Wykresy w dziale moje auto. Miro jak i ja mamy Audi A3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...